Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

32 minuty temu, Sergi napisał:

This. Gdyby nie tak przegięci bossowie (a w każdym razie ta babka)

Masz na myśli Hornet? W sumie większych problemów z nią nie miałem. Najwięcej krwi napsuł mi Watcher Knight i Soul Tyrant; zwłaszcza ten drugi, bo mierzyłem się z nim na wczesnym etapie.

 

34 minuty temu, Sergi napisał:

Przełknąłbym te etapy gdzie jest wróg na wrogu a pod spodem kwas

Gdzieś można znaleźć umiejętność pływania w kwasie, ale nie pamiętam już gdzie to było. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to była Hornet. Watcher Knight nie sprawił mi dużych trudności (jeśli to ten o którym myślę, może się mylę), do Soul Tyranta nie dotarłem. Jakbym nie miał w co grać pewnie bym się uparł i w końcu przeszedł, ale nie mam teraz takiego ciśnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie heheszki Elite cc @Tesu nie wiem czy próbowałeś przywitać się z planetami o grawitacji powyżej 2-3G

https://i.redd.it/mrxwejdydcty.png

(achenar 3 ma 6.7 G)

also odkąd dotarłem do Zurary przestałem się gdziekolwiek spieszyć i tak na luzie latam od G-class do G-class obwąchując każdą planetę choć trochę nadającą się do zamieszkania, polecam ten styl życia

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rankin napisał:

Takie heheszki Elite cc @Tesu nie wiem czy próbowałeś przywitać się z planetami o grawitacji powyżej 2-3G

Tak, probowalem. Na moje szczescie zanim sam moglem sie za to zabrac w Horizons, wczesniej ogladalem nagrania z bety. Widok pilotow, ktorzy desperacko walczyli z wysoka grawitacja ciagnaca w dol ich wazace kilkaset ton maszyny nauczyl mnie respektu do planet z high G. Te same filmy pokazaly tez, ze bezpieczne ladowanie na takich planetach to jeszcze nie powod do swietowania, bo start bywa rownie niebezpieczny. Film, w ktorym jakis jutuber zadowoloy z bezpiecznego ladowania swoja Anakonda na Achenar 3 wystartowal, wzniosl sie na kilkaset metrow, po czym mimo pelnej mocy silnikow ulegl grawitacji, runal w dol i zrobil boom przy ponownym spotkaniu z powierzchnia planety zapadl mi w pamiec. Jesli wiekszosc czasu spedza sie ladujac na planetach z niskim G, gdzie model lotu pozwala na naprawde bardzo wiele i umozliwia gwaltowne, ciasne manewry, to latwo zapomniec, ze na planetach z wysokim G bez kontrolowania kata wznoszenia/opadania i delikatnego manewrowania bardzo latwo jest sie zamienic w kosztujaca setki milionow kredytow spadajaca cegle.

Godzinę temu, Rankin napisał:

also odkąd dotarłem do Zurary przestałem się gdziekolwiek spieszyć i tak na luzie latam od G-class do G-class obwąchując każdą planetę choć trochę nadającą się do zamieszkania, polecam ten styl życia

IMO to brzmi jakbys najzwyczajniej w swiecie ukrywal sie na jakims kosmicznym zadupiu przed Urzedem Skarbowym.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tesu napisał:

IMO to brzmi jakbys najzwyczajniej w swiecie ukrywal sie na jakims kosmicznym zadupiu przed Urzedem Skarbowym.

bogiem a prawdą to robiąc misje promocyjne dla Imperium trochę sobie nagrabiłem w paru miejscach, przez co np. nie mogłem ostatnio przekazać swoich bounty inżynierowi (stacja odmówiła praw dokowania). Tutaj może i jestem Lawless, ale przynajmniej mam spokój i ciszę

Edytowano przez Rankin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2017 o 11:09, Sosna564 napisał:

Nawet jeśli odeszli od konwencji futurystycznych fpsów to raczej nie podejrzewam, że odejdą od konwencji dotychczasowych codów.

Wystarczy jak wrócą do czasów tempa gry z cod 4 i może trochę powiększą mapy. Więcej mi nie trzeba, no może oprócz Wietnamu:) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sosna564 napisał:

Trochę smutno, bo NieR:Automata jest dostępne tylko w jednym sklepie za 220 złotych. W Xkomie niby jest za 190 ale jest niedostępna i niewiadomo kiedy będzie

PS4, PC? Może tutaj (chyba że to ten sklep) http://konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=nier&submit_search=Szukaj

Jakby co to porządny sklep, kupowałem tam multum rzeczy. 

Edytowano przez Elano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Elano napisał:

PS4, PC? Może tutaj (chyba że to ten sklep) http://konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=nier&submit_search=Szukaj

Jakby co to porządny sklep. 

w sumie z dostawą 204 złote ale to w sumie i tak taniej niż na muve

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Elano said:

Jakby co to porządny sklep, kupowałem tam multum rzeczy. 

tez polecam konsoleigry.pl, ceny ok a i przesylaja szybko.

walka z mama baker w re7 dala mi w kosc na tyle, ze na dwa dni odstawilem gierke. w koncu umarla i bylo super bo w koncu moglem ogladac dalsza zawartosc.

jest juz outlast 2. ciagnie mnie troche ale na razie wciagam re7 i moze dokoncze aliena. chetnie tez powtorzyl bym sobie pierwszego outlasta, przeszedlem go dopiero ze trzy razy a dodatek raz.

zaczalem tez uncharted 4 ale na razie uzupelniam nim drawn do death i re7.

Edytowano przez Vigor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

outlast ma mroczniejszy klimat i jest brutalniejszy. opuszczony psychiatryk w nocy, pelno wariatow z ktorych polowa chce zabic gracza a reszta popadla w obled, idealne miejsce na horror. outlast ma tez duzo ciemnosci, i kamerke z noktowizorem. skoncza sie baterie i zostaje tylko ciemnosc i domyslanie sie gdzie uciekac dalej. brak mozliwosci walki jest konsekwentnie utrzymany do konca, to tez dodaje klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh stawiam gameplay wyżej jednak i taki outlast czy amnesia po prostu ssą, dla mnie horror polegający na uciekaniu to głębokie nieporozumienie

SOMA jeszcze jakoś dawała radę umiejscowieniem akcji w głębinach oceanu i historią, a outlastowi brakuje obu tych rzeczy

Alienowi z kolei bliżej do "normalnych" survival horrorów bo mamy możliwość obrony, jakieś zagadki, ekwipunek i eksplorację

No i dla fanów Obcego ta gra to sam miód

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a dla mnie właśnie z tą obroną to różnie bywa. Pomimo, że nie lubię takiego typu gier to jednak, jakiekolwiek konfrontacje powinny być wyważone żeby nie skończyło się na zwykłej rąbance jak w dead space 3.

Edytowano przez MasterKondi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że Dark Souls jest lepsze. Ostatecznie wszystko rozbija się o gusta.

Dark Souls jest jak cały rower - możesz się nim przejechać i dobrze się bawić.

Lords of the Fallen jest jak sama rama od roweru - niby masz większą część roweru, ale nic z tym nie zrobisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Xardas80 napisał:

Nie można jednoznacznie powiedzieć, że Dark Souls jest lepsze. Ostatecznie wszystko rozbija się o gusta.

Dark Souls jest jak cały rower - możesz się nim przejechać i dobrze się bawić.

Lords of the Fallen jest jak sama rama od roweru - niby masz większą część roweru, ale nic z tym nie zrobisz.

Dark Souls to merida ninety six 9 team, a LotF to zardzewiały składak, leżący na dnie cuchnącej żybury

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...