Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

Nerv0 - oczywiście, po to powstała ta gra.

No jak tak, to ok. smile_prosty.gif

Kurczaki, mam taki jeden superfajny obrazek, ale (nosz w mordę) widać na nim nieco więcej cycka niż przewiduje regulamin. Czy dopisek 16+ przed spoilerem załatwi sprawę i nie zostanę szturchnięty bananem gdy go wrzucę?

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście sobie znaleźli temat do dyskusji.

kurczaki, mam taki jeden superfajny obrazek, ale (nosz w mordę) widać na nim nieco więcej cycka niż przewiduje regulamin. Czy dopisek 16+ przed spoilerem załatwi sprawę i nie zostanę szturchnięty bananem gdy go wrzucę?
Zależy. Jak przegniesz to możesz tylko zyskać. Na przykład 20% na liczniku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jak przegniesz to możesz tylko zyskać. Na przykład 20% na liczniku

No właśnie, mam czysty licznik i chciałbym aby tak zostało. smile_prosty.gif Obrazek jest wykonany w 3D, przedstawia dorosłą kobietę, która nie jest ustawiona w żadnej zbereźnej pozie. Ma po prostu odkryte piersi. Dodam, że na blogach grafika z pewnością by przeszła, gdyby w tytule wpisu dopisać znaczek +18.

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście sobie znaleźli temat do dyskusji.

kurczaki, mam taki jeden superfajny obrazek, ale (nosz w mordę) widać na nim nieco więcej cycka niż przewiduje regulamin. Czy dopisek 16+ przed spoilerem załatwi sprawę i nie zostanę szturchnięty bananem gdy go wrzucę?
Zależy. Jak przegniesz to możesz tylko zyskać. Na przykład 20% na liczniku.

Cóż poczniesz, nerv0? Cóż poczniesz?

Mam pomysł! Skopiuj obrazek, zedytuj go tak, żeby mieścił się w normie, a potem wstaw go tutaj!

Nie znajdą na ciebie paragrafu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...