Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MarkoPolo2

Rozwiązany: [PS3] Zawieszanie się konsoli

Recommended Posts

Dostałem ostatnio konsole od kuzyna ps3 fat 60gb. Po pierwszym włączeniu działa dobrze, lecz pryz następnym zaraz po włączeniu zaczęły pojawiać się zielone plamy i konsola zawiesiła się. Zresetowałem ją poprzez przytrzymanie przycisku włącznika. Po paru próbach raz działa normalnie, raz się zawiesza, a czasem dopiero po pewnym czasie lub podczas pobierania gier. Z góry dziękuję za pomoc. Nigdy nie miałem do czynienia z konsolami.

Zła nazwa tematu. Zmieniłem. Złe umiejscowienie tematu. Przeniosłem. Zapoznaj się z Regulaminem Konsol.

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko to konsola się po prostu przegrzewa. To normalka w tym modelu. Normalnie powiedziałbym daj sobie spokój, ale grubas 60GB to szansa że to jest TEN grubas z EE na płycie. Oznacza to, że można na nim odpalać gry z PS2!. Jak dla mnie, to oddaj do serwisu, niech ci konsolę wyczyszczą i wymienią pastę pod Cell i RSX. Chyba że już się zaczyna odklejać któryś z układów od płyty. Sprawdź kod modelu (na naklejce pod spodem konsoli). Jeżeli masz CECHC to masz na prawdę niezłego okaza! No chyba że konsola była już "naprawiana" opalarką, wtedy to już są oznaki agonii.

Link to comment
Share on other sites

To jest model CECHC gdzie mogę go oddać do serwisu, posiadam jedynie samą konsolę bez pudełka, dokumentów, niczego przyjechała w jakimś pudle, nie wiem czy to ma znaczenie ale od 2010 roku była nie używana. O co chodzi dokładniej z kompatybilnością z grami z ps2??

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś zdolny, to śrubokręt w dłoń, rozkręć konsolę i wyczyść z kurzu dokładnie. Po takim czasie stania ma prawo się przegrzewać i stąd mogą brać się Twoje problemy. Serwisu musisz szukać na własną rękę, ale pewnie w dowolnym komputerowym zrobią to za opłatą.

Twój model ma, powiedzmy, wbudowaną też konsolę PS2, przez co jest kompatybilny z grami z tej konsoli. Możesz kupi tanei używane gry PS2 i powinny one działać na Twojej konsoli. To jedyny model, gdzie ta magia działa, w kolejnych kompatybilności wstecznej już nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...