Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

LUBIĘ PLACKI

Polecane posty

@Gofer

Bo moje biggrin_prosty.gif

Uwielbiam je robić smile_prosty.gif

A gofery... niby tą słodziuśkie, ale wpienia mnie jak gofer machine nie chce ich oddać....

I tak, i tak CZEKOLADA rządzi !!!

Zwłaszcza w muffinach klaszcze.gif

Mi babeczki kiepsko wychodzą. Pierwsze parę prób było fatalnych. Ostatnio niby było lepiej, ale ciągle muszę nad tym popracować. Za to dobre tartinki mi wychodzą, ale to z kolei za dużo roboty ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś latem mym i wiosną,
Roześmianą wciąż radością,
To Ty zimą i jesienią
Jesteś kwiatem i zielenią,
Tyś mym źródłem i strumieniem,
W Tobie gaszę me pragnienie,
Z Tobą wszystkie chwile dzielę:
Świątek, piątek i niedzielę.
Składam dzisiaj w Twoje ręce
Życie moje i... me serce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralu! Czy ci nie żal Odchodzić od stron ojczystych? I tych potoków srebrzystych. Góralu! Czy nie jest ci żal? - Góral na lasy spoziera I łzy rękawem obciera, I rzekł : ha, darmo, kiej trzeba! Dla chleba, panie, dla chleba . Góralu, wróć się do hal. W chacie zostali ojcowie, Gdy od nich pójdziesz w dal, Co z nimi stanie się - kto wie?... Czyż ci tych starych nie żal? A góral jak dziecko w głos płacze: Oj, może już ich nie zobaczę, Ha, darmo, paniczu, kiej trzeba! Dla chleba, panie, dla chleba . Góralu, nie odchodź, oj nie! - Na wzgórku u męki boskiej Tam płacze dziewczę twe - Uschnie z tęsknoty i troski, Gdy pójdziesz; - nie odchodź, nie! - On głowę zwiesił i wzdycha: Oj, doloż moja - rzekła z cicha - I dziewczę porzucić trzeba Dla chleba, panie, dla chleba . I poszedł, z grabkami i kosą, W guńce starganej i boso Precz poszedł w doliny - w dal, Góralu, żal mi cię żal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...