Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

ja też miałem 100%. mówiłem o błędnym rycerzu w literaturze błzazen czy bohater.

generalnie pewnie dlatego że za rekwizyt miałem prawdziwy miecz i komisja mnie znając bała że go użyje. miałem potem pisać odwołanie że nie zasługiwałem na 100% ale pani od polskiego prosiła żebym tego nie robił.

nudziło mi się więc miałem pisać do oke, ale chyba wtedy jeszcze pisałem na forum szkoły i AF więc w sumie nie nudziło mi się tak bardzo i nie napisałem...

Dnia 11.06.2018 o 11:13, JamesVoo napisał:

@Tesu & @Germanotta - a nie można połączyć jednego z drugim? Polecam ten styl życia
Germa, w co ciekawego grałaś?

Szczerze mówiąc, to było trochę bieda party jeśli chodzi o planszówki. Zdążyliśmy zagrać w CAH, Taboo, Kalambury i trochę w podróbkę Jengi, poza tym głównie gadaliśmy, jedliśmy pizzę i ją, ekhm, popijaliśmy. 
Ojj, ciężko by było połączyć. :p 

@Deathroll2097

Chyba jednak zostały. A przynajmniej żale:
https://forum.cdaction.pl/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=251136&do=findComment&comment=4475154

Nawet tematy się sypią. Chyba naprawdę pora opuścić ten zatopiony statek :(

Zresztą to nie jedyne skasowane tematy:
fred w którym chwalimy się rzeczami, które kompletnie nikogo nie obchodzą
fred w którym szczęście
I pewnie jeszcze kilka innych.

I tak najlepszy jest zablokowany na wieki kącik Yody:

• Thanks 1

Ludzie od posadzek (czy czegoś tam) 4d, ci piszący po jednym zdaniu w przeróżnych tematach ("mam i polecam"), czy chińscy (ostatnio chyba nawet arabscy) bociarze będą zaglądali. Zwykle tak kończą fora. 

I tak dziwię się, że tak mało tu spamu i reklam w postach.

Edited by 2real4game

7 godzin temu, Arturzyn napisał:

Prawdopodobnie podczas czyszczenia spamu kilka tematów zostało przypadkowo usuniętych. Innego wyjaśnienia nie widzę.

Jak sam chyba dobrze wiesz, to przypadkiem można wygrać w totka, dostać w zęby, zrobić dziecko lub wdepnąć w kupę, ale tutaj to jawne olewanie forum i użytkowników. Pominę już usuwanie "przypadkiem" tematów, ale jak bidny Yoda zwraca uwagę na temat swojego bloga, to nikt mu nawet w uwagach do moderatorów nie odpisał ani nic z tym nie zrobił do tej pory. Kpina jak już pisałem.

• Like 2
  • Upvote 2