Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

W sumie nie wiem czy się żalić, chwalić czy co
Przez tydzień siedziałem w pracy po ponad 10 godzin i mój mózg już kompletnie nic nie ogarnia, a jutro jeszcze na parę godzin muszę skoczyć. 
Jak to powiadają "nie bądź niezastąpiony w pracy bo nigdy nie awansujesz". Podobnie jest z urlopem :D
Wyrobienie dwóch tygodniu w tydzień nie jest fajne, ale czeka mnie pierwszy raz tydzień wakacji, gdzie nie będę brał kompa "w razie" czego do pracy.

Od jakiejs godziny ogladam (a wlasciwie slucham co jakis czas zerkajac na ekran TV) Opole. Czy oni te "gwiazdy" z jakiejs lapanki wzieli, czy co? Taki pazdzierz, ze ten post chyba do Krinczu powinien trafic...

EDIT:

O, Kombi pojawilo sie na scenie.  To jak kostka czekolady majaca zlagodzic potezne rozwolnienie.

Edited by Tesu

Poznałem dzisiaj zagorzałego zwolennika Korwina. Facet ma 29 lat i jest bezrobotny + streamuje social eating na twitchu dla 20 osób (nie, nie podam linka nawet dla jaj). Jego rodzice mają po 52 lata i, uwaga, oboje są bezrobotni.

I tu mam problem. Bo nie mogę się zdecydować czy to przegryw mocno, czy przegryw bardzo? A może wcale? Mam otwarty umysł, jak ktoś ma jakieś argumenty przeciwko, to chętnie przeczytam.

Wszyscy wygrywy skoro mają jak przeżyć cały miesiąc

Do doladowania PSC nie trzeba byc nigdzie zarejestrowanym co nie?

Edited by Arturzyn

Jestem sobie w Carrefour, obchodzę stos porozwalanych książek (klasyka - w większości biografie i książki dla dzieci), patrzę, a tam
Malazańska Księga Poległych
whatthehellisgoingon.jpg
Zgarnęłam tomik za dyszkę.
Co z tego, że ósmy, a nie przeczytałam nawet Ogrodów Księżyca. xd 

• Upvote 4

To przeczytaj, o ile gdzieś to można jeszcze dostać. Naprawdę warto.

A jakbyś chciała zacząć przygodę z Malazańską od ósmego tomu, to naprawdę nie warto.

@Tesu jak to jest na tym zachodzie? Tak mnie ostatnio na refleksję wzięło. U nas w Polszy są sprzedawane gry w pudełkach w jakichś seriach, kolekcjach Ekstra Klasyka itp. Wiem, że w krajach bardziej cywilizowanych od Polski coraz mniej jest gier PC w pudełkach w sklepach stacjonarnych. Ale czy na przykład w Irlandii są też takie twory jak u nas na przykład właśnie Ekstra Klasyka?