Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

Starczy by dziewczyna znała swój organizm i wiedziała kiedy może, a kiedy nie, a facet by pamiętał by zawsze mieć przy sobie gumki. O ile taka 16-latka przez hormony może mieć z tym problem, o tyle już taka 18-latka tego problemu mieć nie powinna. Wiadomo, jest ryzyko, ale przy odpowiednim traktowaniu tego jest ono bardzo małe.

6 minut temu, Tesu napisał:

Z moich obserwacji z sopockich klubow wynika, ze wszystko czego potrzebuja oglupione latem osiemnastki na wakacjach to wolny kabina w kiblu, parapet albo 4 m2 plazy...

Mówimy teraz o zupełnie innych typach dziewczyn. Ja tu mówię o takich, które jak już się decydują na seks to z nie byle kim, tylko z kimś komu ufają i kto ostatnie co by chciał to taką skrzywdzić. Takie co traktują to jak zabawę i podrywają codziennie innego w klubach by stawiał im drinki to same sobie są winne. Niestety, taka jest gdzieś połowa poznanych przeze mnie dziewczyn. 

5 godzin temu, nevya napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale każdy człowiek jest inny i nie da się wszystkich dziewczyn podzielić na dwie kategorie 

3 godziny temu, nevya napisał:

To kiepski podział, przecież wiadomo że nevka jest tylko jedna 8) 

A jednak sie da... :)

Ja tam zawsze brałem się za tzw. "metalówy". Wbrew opiniom, są to najczystsze dziewczyny pod słońcem czy jak one wolą - księżycem. Tylko trzeba mieć odpowiednie podejście, no i trochę cierpliwości do takich dziewczyn. Tylko takie miałem i polecam. (no i wciąż mam taką jedną i chyba tak już zostanie).

A nevka jest jedyna i wyjątkowa, to trzeba przyznać.

Edited by Deathroll2097

Klawa historia brachu! 

No popatrz pan, metalówy najczystsze pod księżycem, no no. A wie pan że taka świnia to też podobno bardzo czyste zwierzę, a cały dzień w chlewie siedzi. Jaki ten świat poukładany, no pomyśl pan!

(bardzo podoba mi się opis ludzi jak jakiegoś gatunku zwierzęcia, a już zwłacza metali)

8 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Tylko takie miałem i polecam.

Co niestety sprawia, ze ta opinia nie jest w jakikolwiek sposob miarodajna. Rownie dobrze moglbys byc wieloletnim fanbojem Nintendo i polecac nam ich konsole, choc nigdy nie grales na Innych platformach i nie masz porownania. 

Swoja droga ciekawe, ze rodzaj sluchanej przez kobiety muzyki wiazesz z ich czystoscia. Jest jakas tabela, w ktorej moglbym na szybko sprawdzic, jak czyste sa fanki Vivaldiego i jak na ich tle wypadaja kolezanki sluchajace Kings of Leon oraz Sia?

2 godziny temu, Tesu napisał:

Co niestety sprawia, ze ta opinia nie jest w jakikolwiek sposob miarodajna. Rownie dobrze moglbys byc wieloletnim fanbojem Nintendo i polecac nam ich konsole, choc nigdy nie grales na Innych platformach i nie masz porownania. 

Swoja droga ciekawe, ze rodzaj sluchanej przez kobiety muzyki wiazesz z ich czystoscia. Jest jakas tabela, w ktorej moglbym na szybko sprawdzic, jak czyste sa fanki Vivaldiego i jak na ich tle wypadaja kolezanki sluchajace Kings of Leon oraz Sia?

Jezu Tesu wyluzuj. Przecież każda metalówa to podczłowiek i jest to gorzej niż świnia.

Edited by Deathroll2097

Nie wiem, ale między innym takie docinki często słyszę.

8 godzin temu, Abyss napisał:

Klawa historia brachu!

Nie, to nie jest klawa historia. Wypaliłem z takim tekstem, bo ktoś tam pisał o podziale dziewczyn/kobiet. Mi takie odpowiadają i serio są to "czyste" dziewuchy w sensie, że nie siedzą po barach i nie dają za przysłowiowy browar. Może ja mam takie dziwne znajome, ale takie moim zdaniem powinny być. A to, że ubierają się jak przysłowiowe morderczynie to już nie ode mnie zależy, a nawet mi się podoba. Nikomu nic złego nie robią.

• Upvote 3

Godzinę temu, Deathroll2097 napisał:

serio są to "czyste" dziewuchy w sensie, że nie siedzą po barach i nie dają za przysłowiowy browar.

Wciaz nie widze zwiazku miedzy sluchana muzyka a taka normalnoscia. Mam wiele znajomych, ktore metalu nie sluchaja, nie ubieraja sie jak morderczynie, a po barach tez nie siefza i za browara tez nie daja. 

Edited by Tesu
  • Upvote 1