Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

38 minut temu, Abyss napisał:

Niby czemu?

Bo to najlepsze miejsce do wyłapywania newsów, które w przeciwieństwie do np. Facebooka czy Twittera nie zasypuje twojej tablicy masą chłamu i syfu od innych znajomych którzy coś lubią, komentują bądź udostępniają. Główna strona to praktycznie tylko to co sam obserwujesz, bez żadnych dodatków. Oczywiście jest tam sporo rak contentu i lasek wrzucających 30 zdjęć gołej [beeep] dziennie ale filtrowanie tego jest dużo prostsze niż w innych social mediach.

A Snapchata zainstalowałem jakiś czas temu z ciekawości ale najpierw zostałem zasypany masą pozwoleń o udostępnienie wszystkiego z zasobów telefonu (od kontaktów po aparat i zdjęcia) a później i tak nie wiedziałem co miałbym z tym zrobić, więc usunąłem :D

No nie wiem. Najlepsze filtrowanie ma twitter, bo tam praktycznie nie zobaczysz czegoś, czego nie chcesz. 

Ja non stop widzę rzeczy których nie chce i mimo że już chyba z miesiąc klikam "nie podoba mi się ten tweet" to i tak co chwilę dostaje jakiś badziew na tablicę.

5 godzin temu, OnceAThief napisał:

z tego co widziałem to instagram jest maszynką do udostępniania selfie i artystycznych zdjęć szklanek
nie rozumiem czemu ktoś miałby tego używać skoro fejs to to samo + więcej

chyba, że jest inaczej

Bo instagram ma niby wbudowane filtry, którymi można retuszować w prosty sposób zdjęcia... tylko mają je już podstawowe programy do obróbki zdjęć w telefonach z androidem. Z tego co wiem ta strona z początku miała służyć fotografom, którzy chcą wrzucać swoje ciekawe zdjęcia, ale skończyło się na stronie gdzie ludzie wrzucają swoje selfie z wieloma filtrami.

Wybaczcie, miśki, ale nie dam rady :( praca zaliczeniowa sama się nie napisze, historia sama się nie zaliczy :/

40 minut temu, nevya napisał:

Wybaczcie, miśki, ale nie dam rady :( praca zaliczeniowa sama się nie napisze, historia sama się nie zaliczy :/

:(

1 godzinę temu, nevya napisał:

Ta mhm, pewnie oglądasz seriale przed zaliczeniami jak każdy student.

11 minut temu, MasterKondi napisał:

dzisiaj Kath jutro demon dziewiątego kręgu piekieł

Jedno i to samo

Ej zaczęła się już rejestracja na oguny czy co

Uff dzięki Bogu dopiero od 5 czerwca. 

Niby fajne, ale po 3 miejsca na grupę? Przecież to nawet z botem ciężko się zarejestrować. Poza tym >rejestracja zanim znam swój plan.

Edited by Xardas80

Ale lektoraty od 1go, przypominam

Fajnie by było mieć plan, no ale czego ja wymagam po UW... :/

Ja w następnym roku chciałem się zapisać na lektorat z francuskiego, ale boję się, że będzie mi wtedy mocno brakować czasu wolnego. Myślałem też o zapisaniu się na ogun z brydża, ale tutaj jest taki sam problem. Poza tym tak czy siak mam obowiązek wziąć OGUN humanistyczny lub społeczny, więc doszłoby na pewno coś jeszcze. Ehhh... 

Tyle chciałbym zrobić, a mam tylko 24 godziny w dobie. Aż się zastanawiam, czy po skończeniu tych studiów nie zapisać się na jakiś byle jaki kierunek i po prostu wziąć sobie wtedy lektoraty i oguny, które by mnie interesowały.

@Mysquff jak francuski to tylko z Katarzyną Wiśniewską-Szaran, jest rewelacyjna

A za lektoraty można po prostu zapłacić jak ma się więcej czasu, np ma 3 roku, nie trzeba kolejnego kierunku. Żetony na oguny nadprogramowe z kolei podobno często bez problemu dają

Edited by nevya

7 minut temu, nevya napisał:

@Mysquff jak francuski to tylko z Katarzyną Wiśniewską-Szaran, jest rewelacyjna

Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc.

BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN. :D 

1 godzinę temu, Mysquff napisał:

Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc.

BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN. :D 

Ale jak mi zajmiesz miejsce to zamorduję :P o ile cokolwiek poza 8 rano będzie mi pasować :/