Jump to content
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Recommended Posts

Teraz już nawet nie można powiedzieć, że kupuje się pismo dla pełniaków, bo zostały jedynie kody do czołgów i pierdoły pokroju plakatów i kalendarzy. 

• Upvote 6

Plakat byłby nawet fajny gdyby nie to całe "w kinach od 15 grudnia". Drugi plakat też byłby fajny gdyby nie było na nim kalendarza. :P

Plakaty z czasopism są tragiczne bo poskładane w kostkę i brzydko wyglądają na ścianie. Nawet jak się jakimś cudem uda je wyprostować to i tak ślady po zagięciach zostają.

@voda22

Nie masz w pobliżu jakiegoś kina które nie jest sieciówką? Takiego normalnego? Jak masz to przejdź się tam, wymyśl jakąś fajną bajkę i jak dobrze pójdzie to wyjdziesz obładowany plakatami i możliwe że jakiś gadżet się jeszcze trafi. Ja tak robiłem za czasów gimnazjum-technikum i mówiłem że prowadzimy szkolne koło filmowe i szukam plakatów do naszej salki. Zawsze trafiło się kilka różnych, nawet z nadchodzących premier, a przy okazji jeszcze można było miło o filmach porozmawiać. Ale to w sumie zależy od pracowników kina.

20 godzin temu, voda22 napisał:

W najnowszym CD-Action będzie plakat z Łotra 1. I tutaj jest problem, bo to jedyna rzecz na której mi zależy. Mogę założyć się, że będą chodziły na Allegro po 15 zł lub więcej. Wielka szkoda, że w tym roku Multikino nie wyszło z inicjatywą jak rok temu, gdy pokazało się bilet na Przebudzenie Mocy, otrzymywało się plakat. Ech, z Łotra też bardzo bym chciał mieć, muszę coś w tym kierunku zacząć robić.

CD-Action%2001-2017%20plakat%20strona%20

A ja kupię dla plakatu. Chociaż pewnie i tak od znajomej, która pracuje w kinie dostanę kinowy. 

#ktobogatemuzabroni

Edited by Devius

Przejechałbym się taką taxi:

+ 5 szpanu,+5 męskości, +5 cm

Kijowo, najbliżej do multikina mam do katowic. A tam Kath straszy, to boję się jeździć. Łatwiej będzie kupić najnowszy numer CDA z tym plakatem... :(

9 godzin temu, SilentBob napisał:

Kijowo, najbliżej do multikina mam do Bydgoszczy. A tam śmierdzi i jest okropnie, to boję się jeździć. Łatwiej będzie kupić najnowszy numer CDA z tym plakatem... :(

1 godzinę temu, voda22 napisał:

Ej, w sumie to powinni wprowadzić w sieciówkach sale dla osób, które nie będą jeść i pić.

To proponuję jeszcze takie, gdzie ludzie nie będą wychodzić na sranie i sikanie.

Mi z kolei szelest opakowań, szmer itp. w ogóle nie przeszkadzają w kinie. Inna sprawa, że jeszcze nie spotkałem się z naprawdę ordynarnym zachowaniem na sali. Natomiast wszelkie dźwięki, czy ruchy inne niż w filmie, traktuję po prostu jako część składową seansu kinowego. :P

• Upvote 2

1 godzinę temu, voda22 napisał:

Zapach popcornu zawsze mnie odrzuca

but why

Da się sprawdzić, kto napisał posta nr 300 000 w luźnej? Toż to wspaniały kamień milowy.

10 minut temu, SilentBob napisał:

jak będzie "penis", to nie będzie to kamieniem milowym.

jeśli twój nie jest jak kamień, to przykro mi

11 minut temu, 47 napisał:

Da się sprawdzić, kto napisał posta nr 300 000 w luźnej? Toż to wspaniały kamień milowy.

lepiej 333 333

17 minut temu, 47 napisał: