Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

2 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

O, pamiętam ten list z AR. Nawet nie zwróciłem wtedy uwagi na podpis autora :V

Stillborn właśnie przywołał diabła. To nie był list. Nigdy nie napisałem do AR żadnego listu, a i tak mnie wydrukowali i to na samym początku działu. To się nazywa wyższy poziom wygrywu. Przypominam sobie te płaczki od "napisałem do was X razy i ani razu mnie nie wyfrukowaliście" i dostaję banana na facjacie. Jeszcze jakbym dostał odpowiedź nie sugerującą, że Smuggler ma poważne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, to by była pełnia szczęścia. A jak chcesz wiedzieć co mam do pokemon go, to jest na to tylko jedno słowo - wszystko. Właśnie czytałem sobie ich recenzję szukając czegoś na temat płatności za pobranie aplikacji, mikropłatności w samej grze, może jakiś reklamach w niej umieszczonych i nic takiego nie zauważyłem. Moje pytanie jest w takim razie takie: po co wielka korporacja wypuszcza coś takiego? Na czym oni zarabiają w tym produkcie. LoL też można pobrać za darmo, ale już coś takiego jak RP kupuje się za realne pieniądze więc sprawa jest jasna. Zaczynam podejrzewać, że określenie "pokemon do złapania" nie odnosi się do tych szkaradnych stworków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Czekaj, czy Twoim zarzutem do PokemonGO teraz jest fakt, że twórcy zdają się na nim w żaden jawny sposób nie zarabiać? Czyli co, jest to aplikacja do szpiegowania ludzi, zbierania poufnych danych i takie tam? :P

A pieron w wie o co w tym chodzi. Tego nie twierdzę, ale nie jest to absolutnieniemożliwebozzasadywykluczonebonieinintendonaskochaichcetylkonaszegodobraiżebyśmysiędobrzebawiliboprezesawielgachnejkorporacjiobchodzijaksiębawimyiczynawiązujemynowerelacjezludźmiiczyzażywamydużoruchunaświeżymlubmniejświeżympowietrzu. Brak spacji celowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest w takim razie takie: po co wielka korporacja wypuszcza coś takiego?


Ta wiadomość Cię może zszokować, ale dla pieniędzy
http://www.pokemongo.com/en-us/iap/

A wracając na ziemię.
Może ktoś polecić klawiaturę na Androida która nie jest kupą?
Używam aktualnie SwiftKey i do klawiatury z Windows Phone to nie ma najmniejszego startu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JamesVoo napisał:

Ta wiadomość Cię może zszokować, ale dla pieniędzy
http://www.pokemongo.com/en-us/iap/

To pierwsze o czym pomyślałem i dlatego szukałem czegoś o mikropłatnościach w jej recenzji. Niestety nie doszukałem się takich informacji, ale jak widzę są w tej grze mikropłatności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...