Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Jutro będzie promocja karpia w Lidlu.

A nie, czekaj. Dziś niedziela, co wyraźnie sugeruje, że jutro będzie poniedziałek. Czy nie? Bo jak nie, to się z rana wybiorę. Inaczej będę musiał być w pracy.

Jutro jest poniedziałek i zaczyna się promocja na karpia.

Może się tam wybiorę.

Szkoda, że nie będzie tam kontroli z ZUS. Nawet nie wiedziałem, że starsi ludzie potrafią tak szybko biegać i walczyć o kawałek karpia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dzisiaj z trochę ponad tygodniowej wycieczce po świecie.

Wnioski:

- Nie wiem gdzie bogactwo Niemców. Może Hamburg czy Berlin są takie zacofane, ale żadnej różnicy nie widziałem, a nawet zacofanie względem Polski(co to ma być aby w Netto nie można było płacić kartą MasterCard?). Przynajmniej dostałem trochę kasy na "przeżycie" od uczelni i się ostało około 20 euro, więc nawet mam z tego zysk.

Ale brud tam na uczelniach jakiego nawet nie widziałem w toaletach PKP.

- Targi Gdynia Game Festiwal to jakaś paranoja pod względem jakoś przygotowania, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto płaci za kalendarz 20 euro? 20 euro za coś, co mnóstwo firm rozdaje jako darmowy materiał promocyjny?

Widzę że nevya i żejms nowobogackie hipsterstwo motzno.

Mowa o specjalnym kalendarzu z francuskimi strażakami (podgląd macie w cyckach :P) z którego zyski zostaną przekazane na cele charytatywne 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co to ma być aby w Netto nie można było płacić kartą MasterCard?).

Ale wiesz, że w Polska jest 3. w rankingu przeprowadzanych płatności kartą kredytową/płatniczą etc.? Po USA i Japonii. Niedawno wyprzedziliśmy, zdaje się, UK.

To raczej powód do dumy, że Niemcy nie dali się bankowej paranoi.

Powód do dumy, bo nie korzystają z wygodnej formy płatności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygodnej, że jak ktoś kupuje bilet w kasie, to kolejka wydłuża się do quasi-prlowskiej, bo to trwa 15 minut? Zamiast 15 sekund gotówką? Już nie mówię o kolejnym haraczu dla banku. Taka Biedronka broniła się jak mogła przed wprowadzeniem płatności kartą.

Kto płaci tyle kartą? Sam rzadko karty używam, ale IMO to częściej płacąc gotówką spędza się właśnie dużo czasu na szukaniu drobnych itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...