Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

na obrazku jest ukrywający się bazyliszek, nie chodzi o konar confused_prosty.gif

Żarty Sermacieja są tak suche że musi je sam tłumaczyć. Cytujesz post sugerując że chcesz do niego nawiązać a potem walisz suchy żart który nie ma z nim nic wspólnego

Ale takie czarne skórzane, bo wtedy będziesz najatrakcyjniejsza. smile_prosty.gif

Wyobraziłem sobie Kath w ciasnych skórzanych spodniach, z wyraźnie zarysowanymi dwoma parówkami i czterema jajami wiejskimi confused_prosty.gif

Edytowano przez Lord Nargogh
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kevin-wells-twitter_wide-48a01247329ecd8d4f841bd9f7713d62f1892473-s700-c85.png

NPR

When the taxi that was supposed to drive Public Enemy to their Saturday show in Sheffield, England left without them, 50-year-old photographer Kevin Wells offered the group a ride in his Ford Focus.

Wells was at a local record shop getting a CD signed by the group when a member of the entourage announced they needed a ride to Sheffield Arena, where Public Enemy was set to open for The Prodigy in 45 minutes. Wells offered. They accepted.

"It was very, very surreal," Wells told the Guardian. "We all walked to the car ? Flavor Flav, Chuck D and two of their entourage ? and they all just piled in. I'm local to Sheffield so I know all the back streets to get there pretty sharpish so I didn't feel too tense. I knew I could get them there in time."

Wells told The Sheffield Star that the group was friendly and polite during the 15 minute drive, chatting, joking ("We had a right laugh"), and even head-banging along to Queen's Bohemian Rhapsody when the song came on.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mfw moja wioska roi się od Niemców w mundurach

Jakiś pogrzeb jest. Ale czemu tutaj?

Przykro Mi.

Przecież Stettin to niemieckie miasto - każdy Niemiec ci to powie. :) Skoro parę lat temu polskie media pokazywały nowe niemieckie mapy turystyczne, na których były zaznaczone ciągle granice z 1938 roku i stare niemieckie nazwy śląskich miejscowości, to nic już mnie nie zdziwi u naszych sąsiadów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...