Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Zresztą chyba nawet do niej żadne pociągi nie jeżdżą, o Pendolino nie mówiąc

ahahahahahahha, kategoryzowanie yojca czy dziewczyna jest dla niego potencjalnym obiektem zainteresowań, według strony pkp xD

tylko czekać aż sobie znajdziesz jakąś w Chinach, tylko po to, żeby przejechać się koleją transsyberyjską :P

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu stwierdzam, że jednak pociągi do niej jeżdżą, ale 6-7h z Wawy z 2-3 przesiadkami. To chyba przesada nawet jak dla mnie. Aczkolwiek fragment można nawet Pendolinem przejechać! :P

A koleją transsyberyjską bym się przejechał, po tym jak w sobotę jechałem ekspresem Wwa-Berlin z Rosjanami w wagonie to stwierdzam, że chyba bym się nie nudził :P Nawet mogę (a przynajmniej jestem prawie pewien) od siebie z miasta bezpośrednio do Moskwy pojechać pociągiem bez człapania do Wawy czy gdzieś na przesiadkę, także dodatkowy plus :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie mają prądu, to z mojej strony duży nope tongue_prosty.gif

inaczej w sumie mógłbym jechać, bo Raymana Legends prawie skończyłem, ale jeszcze Origin na mnie czeka, więc luz biggrin_prosty.gif

swoją drogą ciekawe jak rozwiązali tą kwestię torów właśnie, bo kiedyś to był ponoć spory problem, a jakoś nie wierzę, żeby zmienili szerokość torów w całej Rosji xD

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, nie miałem okazji jechać. Wiem tyle, że czasem u siebie na dworcu na zapowiadaczu widuję pociąg do Moskwy.

//edit: strona Intercity potwierdza - pociąg D11011, bez przesiadek, czas podróży zaledwie 17h44m. :P

przesiadki nie ma, ale zmienia się podwozie pociągu (przynajmniej tak napisali w moim podręczniku do języka rosyjskiego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...