Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Przecież ja nie śpię :|

Poza tym w wakacje nie mam bezpośrednich do Brwinowa. Od września się będę musiał pilnować.

Tak sobie wyskoczyłem do Wawy, żeby się przejechać Newagiem Impuls:

20150815_102352_hdrgsu95.jpg

20150815_102457_hdrxsudm.jpg

Jak na podmiejskie to jest pełne 10/10, zdecydowanie najlepsze, co Koleje Mazowieckie w ofercie mają. Nawet gniazdka są. I to jest pierwszy pociąg, w którym zadziałało mi WiFi (co prawda to najwolniejszy internet z jakiego w życiu korzystałem, ale było).

Tylko czemu nie jeżdżą do mnie, tylko do Brwinowa :/

Tak, tylko po to pojechałem do Brwinowa

Nie, nie musiałem jechać aż do Brwinowa

Nie, nie tylko po to jechałem do Wawy

PS. To uczucie, jak siedzisz i czekasz na pociąg do Brwinowa, i tylko patrzysz jak Pendolino śmigają wte i wewte. Kato, Krk, Gdynia i inne takie. :(((((((((

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. To uczucie, jak siedzisz i czekasz na pociąg do Brwinowa, i tylko patrzysz jak Pendolino śmigają wte i wewte. Kato, Krk, Gdynia i inne takie. sad_prosty.gif((((((((

Zapraszam.

optiego szanują bardziej od Ciebie. ;3

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie powinienem był dodać, że Elfem Kolei Mazowieckich nie jechałem jeszcze. Ale mam w planach :P

Znaczy, jechałem już wcześniej Elfem i Impulsem z SKM, ale tam to wnętrze chyba z demobilu biorą. Porównując Impulsy KM i SKM, to KM jest z 10 klas wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już kwestia tego ile się jeździ. Mnie z zepsutym kręgosłupem, po całym dniu siedzenia w robocie te krzesła z SKM po prostu dobijają. Nie mówię że ma się od razu w fotel wpadać, ale fajnie by było nie mieć wrażenia, że się siedzi na desce.

optiego szanują bardziej od Ciebie. ;3

Na mojej trasie planują dołożyć piętrusów od Newagu za to, ale po w miarę regularnej jeździe piętrusami od Bombardiera jestem zdania, że wolałbym te Impulsy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lel, poznałem dzisiaj na imprezie kolesia, z którym grałem pół roku w LoLa.

Byłeś na imprezie informatyków?

Tyś się udał.

I tak powie, że to był żart.

Nie był to żart. Domyślałem się, że i tak tego nie zrozumiesz chytry.gif

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...