Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Dnia 22.10.2018 o 10:36, Tesu napisał:

No i przyszedl ten dzien. Dzis po 14 miesiacach wakacji wracam do pracy... 

Innymi słowy wytrzymałeś 3 tygodnie z nowym dzieciorem i uciekasz odpocząć do roboty :P

Dnia 22.10.2018 o 19:44, Sosna564 napisał:

bezrobocie :v

Zapraszam do IT - roboty tyle, że można by było pracować 24/7 ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dowiedzialem sie o usludze https://readly.com Polecam obadac.

  1. Rejestrujac konto z Polski dostajesz niezobowiazujacy 14 dniowy trial z dostepem do wielu roznych magazynow, zaleznie od kraju zamieszkania.
  2. Dostep do magazynow przez apke Readly dostepna na iOS, Android, Kindle Fire. Ponadto mozesz je przegladac takze na PC pod adresem https://go.readly.com/magazines Polecam przejrzec dostepne magi growe: goreadly.png.1690e432299bbc188d730a9162d27976.png Ja z amerykanskiego IP mam dostep m.in. do Edge, GamesTM, GamesMaster, Retro Gamer, PC Gamer. Nie wiem jak z Polski.
  3. Podczas triala i przy wykupionej miesiecznej subskrypcji dostaje sie dostep do aktualnie najnowszego numeru kazdego magazynu, jak i do wszystkich wczesniej wydanych :-]
  4. Kazdy numer magazynu mozna pobrac przez apke Readly i czytac off-line.
  5. Mozna byc zalogwanym do uslugi na 5 urzadzeniach jednoczesnie.
  6. Mozna zakladac strony i, podobno, przeszukiwac magazyny po slowach kluczach:

 

Teraz jest dobry czas (okres przedswiateczny) na przejrzenie. Zwlaszcza, jesli lubisz porownywac recenzje. :-]

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nocy przyszla refleksja… Nie dla mnie ta usluga, bowiem:

a) interesuja mnie glownie 2 pisma gejmingowe (Edge i Game Informer), ktore subskrybuje od dawna (miesieczny wydatek: niecale $6); nie wspominam mego ulubionego GamesTM, bo jego wydawanie zostalo anulowane (wraz z GamesMaster) przez Future Publishing,

b) z amerykanskiego adresu IP, a takze bedac zalogowanym w androidowej apce Readly na koncie Google (na USA) nie mam 14 dni bezplatnego triala (przy rezygnacji w okresie trial). Mam w zamian pierwsze 2 miesiace za $1.99. Oplacalne, ale nie wiem czy znalazlbym czas na czytanie magazynow innych niz gejmingowe (BTW: nienawidze brzmienia polskiego odpowiednika: "growy/growe", sorry).

Natomiast, gdy masz zagwarantowane 14 dni na przetestowanie uslugi bez ponoszenia kosztow, to mysle, ze warto skorzystac. Moje sugestie:

  1. Wyprobuj usluge, gdy bedziesz mial wiecej wolnego czasu, np. w okresie swiatecznym. Wszakze otrzymujesz dostep nie tylko do najnowszego numeru magazynu, ale takze wszystkich wczesniejszych.
  2. Jesli jednak lubisz byc na biezaco, to np. recenzje RDR2, a tym bardzie AC Odyssey, w tych wymienionych powyzej "moich" magach pojawily sie juz kilka tygodni temu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechali na wakacje wszyscy moi podopieczni. Przez najblizsze 2-3 tygodnie bede mogl sobie w spokoju pograc o ludzkich porach. :)

Tylko teraz pytanie, czy lepiej zaczac ogrywac Kingdom Come: Deliverance, czy tez moze Yakuza 0...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne myśli po strzelaniu.

KBKS to faktycznie dziurkacz nieco mocniejszy od wiatrówki, choć czterotaktowy zamek jest fajną rzeczą.

Walther P99 jest spoko. Ale tylko spoko. Mechanizm spustowy jest trochę specyficzny i trzeba się do niego przyzwyczaić. Wolę Berettę.

Roni G17 jak zawsze przyjemny, choć to tylko Glock w pudełku.

.357 Magnum ma moc, oj ma. 

"Pompę" się fajnie pompuje, a dubeltówka to prosty sposób na L4 przez kontuzję barku, jeśli ktoś źle przytrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie dostalem wszystkie czarnopiatkowe zakupy.

Spoiler

e2eggHp.jpg

 

Spoiler

ZI6JFpy.jpg

Troche bede tesknil za ekranikiem z zegarem w mojej starej G19... Z drugiej strony G502 Proteus Spectrum brakowac mi nie bedzie, bo tego gryzonia przez rok uzytkowania jakos nie udalo mi sie polubic, a Naga Trinity idealnie lezy mi w dloni.

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak korzystalem z niej raz na rok moze. A ze chwilowo mam w sypialni lozeczko numeru dwa, to ostatnio biurko musialem zmienic na mniejsze i normalna klawa wchodzila mi na podkladke pod mysz...

No i ta magnetycznie doczepiana podkladka pod nadgarstek w klawiaturze jest swietna. +100 do komfortu uzytkowania, serio-serio. Oslo, w zestawie z klawiatura jest tez przezroczysta plastikowa pokrywa na nia, ktora chroni przed kurzem. Fajny gadzet, ktory mi sie przyda za kazdym razem, kiedy bede musial wyjechac na kilka dni. Moze i Razer bardzo sie ceni, ale takie dodatki sa zdecydowanie na plus. 

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu strzelnica, tym razem pod znakiem .45 ACP.

Z Coltem 1911 się nie polubię. Walther P99 ma specyficzny spust, ale Colt to już w ogóle kosmos. Przez dwa magazynki nie byłem w stanie go wyczuć. Jestem przyzwyczajony, że jednak ten spust dociskam do końca i wtedy pada strzał, a nie że ledwo go ruszę i już bang

Thompson 1928 to ciężkie bydle. 5 kilo to niby nie tak dużo, ale czuć to mocno jak się go trzyma, co zdecydowanie nie pomaga w celowaniu. Ale mimo wszystko, kurczę, warto było. Wrażenie niesamowite, tak puścić serię z Tommy Guna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś coś z Amazon prime? Wziąłem sobie darmowy miesiąc, i nie wiem jak to jest z darmową wysyłką. Niby wszystko ładnie, że przy produktach ze znaczkeim prime darmowa wysyłka, ale jakoś i tak mi ją nalicza. Czy ta darmowa wysyłka jest od jakiegoś pułapu? Jeśli tak to kompletnie bez sensu, pomijając fakt, że dają jakieś filmy czy cuś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...