Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

O kurde, Facebook rzeczywiście odpowiedział na moje zgłoszenie.

Jakaś "firma" wstawiła sponsorowanego posta ze zdjęciem rozerwanej osoby po wypadku motocyklowym z dopiskiem ":-o :-o MaN AfteR MotorCycle Accident !!! Download our new App here xD xD xD xD meme" czy coś w ten deseń. Usunęli to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vigor napisał:

chyba ostatnio wypadl im tez skorpion ze schowka na bagaz podreczny. albo ktos ich sabotuje albo naprawde to sa najgorsze linie lotnicze.

Pewnie pobili tego skorpiona bo zabrakło mu miejsca, a później wepchnęli go do schowka na bagaż. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu jacyś koneserzy yerba mate?

Zainteresowałem się ostatnio tematem, bo szukałem ciekawej alternatywy dla kawy i z ciekawości przed chwilą zamówiłem kilogram tego zielska (Pajarito Elaborada) z całym potrzebnym zaopatrzeniem. Jakieś spostrzeżenia, rady albo uwagi dla osoby, która nigdy tego specyfiku nie próbowała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Matio3456 napisał:

Jakieś spostrzeżenia, rady albo uwagi dla osoby, która nigdy tego specyfiku nie próbowała?

Tylko tyle, że ma specyficzny smak, który nie każdemu pasuje. No i pobudza trochę słabiej, niż kawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, o tym specyficznym, czy wręcz okropnym smaku zdążyło mi się trochę obić o uszy. :D No nic, w piątek powinienem się przekonać na własnych kubkach smakowych, także czekanko. Co do słabszego pobudzenia, ostatnie 2 lata żyje na dwóch/trzech kubkach cholernie mocnej czarnej kawy dziennie i nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia, ale mój organizm przestał odczuwać jakiekolwiek pobudzenie po spożyciu. Piję bo czuję jakąś wewnętrzną potrzebę, pomimo że skutki są żadne. Więc może yerba będzie dobrym zamiennikiem i przy okazji pozwoli mi zerwać z bądź co bądź uzależnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajarito elaborada jest bardzo dobra, poza tym jej smak jest dosyć reprezentatywny, jeśli chodzi o yerby w tym stylu. To w zasadzie klasyka.

Gdyby jednak ci nie zasmakowało, to warto spróbować też yerbę zieloną, gdyż w przeciwieństwie do innych yerb, zielona jest suszona na powietrzu, a nie nad ogniem/dymem. Dzięki temu jest pozbawiona dymnego aromatu, a także nie jest pylasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie ostatnio kusi Forza.
Z jednej strony, gra zapowiada się świetnie, z drugiej, wydawanie prawie 400 zł na grę to jest ostre przegięcie(względnie kupno tańszej i dostanie pół produktu).
Jakby cena edycji Ultimate spadła do 200 zł w jakiejś promocji to by było całkiem spoko.

Ale chyba na razie poprzestanę na sprawdzeniu dema, jak się w ogóle dogaduje z moim kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JamesVoo napisał:

W sumie mnie ostatnio kusi Forza.
Z jednej strony, gra zapowiada się świetnie, z drugiej, wydawanie prawie 400 zł na grę to jest ostre przegięcie(względnie kupno tańszej i dostanie pół produktu).
Jakby cena edycji Ultimate spadła do 200 zł w jakiejś promocji to by było całkiem spoko.

Ale chyba na razie poprzestanę na sprawdzeniu dema, jak się w ogóle dogaduje z moim kompem.

Kupiłem na przecenie właśnie za 216zł, 2 tygodnie było okej, potem zaktualizowałem Windowsa (do kompilacji 1705) to gra zaczęła się pluć (wcześniej tez ale dawało się to łatwo naprawić). Niby mogłem się wstrzymać, cofnąć aktualizacje i zobaczyć czy wszystko wróciło do normy, jednak jak mam się męczyć z grą (za tyle kasy) przez byle aktualizacje to podziękuje takiego produktu. Miałem nabite ponad 70 godzin w grze i 3 tygodnie po zakupie więc tym bardziej zwrot mnie zaskoczył (nawet się nie pytali). Nigdy więcej nie kupie gry ... wróć, nigdy więcej nie kupie portu na windowsa za tyle kasy. Już zaplanowałem ze nabędę XBOXa i na niego kupie forze, przy okazji motosporty się nadrobi i starsze tytuły z x360, albo kupie znowu ale tym razem ze wszystkim za mniejszą cene na PC czyli zapewnię za 2 lata.

PS1: A i demówka nie jest spaczowana jak pełna wersja, jak demo dobrze chodziło to pełna tym bardziej. A i jakbyś chciał grać online potrzebujesz interfejsu teredo i niepoblokowanego (programami takimi wiesz) windowsa.

PS2: kupując ultimate NIE dostajesz tych obu DLC i porszaków

Godzinę temu, Arturzyn napisał:

Uff, maturą z polaka głowy sobie nie muszę już zawracać.

Ale jutro matma :D, no cóż ja się z tym pomęczę za rok :v

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...