Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzikiPMI

Komputer do 3000zł

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów którzy postarają sie mi pomóc :) A więc zbliża się ten właściwy moment w którym mój boski 8 letni komputer (po parunastu modyfikacjach) musi odejść do lamusa :P Zwracam sie z prośbą do was o złożenie dla mnie jak najlepszej skrzynki do naparzania w giereczki. Budżet wynosi 3000zł z drobnymi wachaniami cenowymi. Posiadam już również zasilacz OCZ stealthxstream 2 500w oraz karte dźwiękową asus xonar d1 PCI 7.1 , które w miare możliwości widziałbym w moim nowym blaszaku. Nię umiem i nie bawię się w podkręcanie. Komputer w 100% przeznaczony do grania.Nie posiadam jeszcze jakiegoś super monitora. Zamierzam kupić ale to dopiero raczej po świętach, no chyba że już teraz polecacie coś bardzo taniego i współgrającego ze złożonym sprzętem. Z góry dziękuje^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między GTX770, a R9 280X jest niewielka. Ja bym tam wolał w tym miejscu dopłacić do 8 wątków zamiast brać GTX770. Ewentualnie można też zejść z Xeona na podanego przez Ciebie i5 i zostawić R9 280X. Zaoszczędzi trochę kasy na całości zestawu. Ale czego by autor nie wybrał to będzie zadowolony wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...