Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M44ster

Komputer pod BFa4

Polecane posty

Witam serdecznie:D. Jako iż mój ziomek poprosił mnie o poradę tyczącą się sprzętu pod bfa4, zwracam się do was o pomoc :). Jasno, krótko, na temat. Potrzebny komputer pod battlefielda4. Monitor 19-21 cali(niepotrzebny-mam tu na myśli przedział rozdziałki), bez systemu, najlepiej żeby mieścił się w cenie do 3300zł ( wydaje mi się, że wystarczy? ewentualnie można ten próg trochę podnieść ale bez przesady), chodzi tylko o skrzyneczkę:). Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję :).

Pozdrawiam

Masterek ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie ze względów wizualnych (bo obudowa z oknem) jakby chciał to płytę można zmienić na takiego MSI

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z87-g43-lga1150-intel-z87-4xddr3-vga-gblan-atx-z87-g43-haswell-581869/

porównywalna z tym Asrockiem, a bardziej kolorystycznie pasuje do obudowy (obudowa ma podświetlane na niebiesko wentylatory to niebiesko-brązowa płyta powinna tutaj lepiej wyglądać :P

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Omas

Ten MSI jest mocno popularny to i najwięcej niezadowolonych użytkowników się trafi, nie podchodziłbym do kilku czy kilkunastu tematów o problemach z BIOS itp jako do wyroczni bo egzemplarzy sprzedanych, które nie sprawiają problemów jest z pewnością nieporównywalnie więcej ;)

Tak, lubię tę markę :P Zwracam też uwagę na to jak dany podzespół wygląda, dlatego pewnie w wielu przypadkach proponuję płyty MSI zamiast produktów od innych producentów w tej samej cenie bo oferują to samo, a są moim zdaniem najładniejsze :P

Cisza też jest dla mnie osobiście ważna, dlatego zazwyczaj polecam karty MSI bo Gigabyte są głośniejsze, a Asusy droższe. Reszty za bardzo nie biorę pod uwagę bo mają po 2 lata gwarancji. Dlatego jeśli karty od MSI są jednymi z najtańszych z 3 letnią gwarancją to właśnie je polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO odpuśc sobie tego MSI Z87 G43 wygląd to nie wszystko biggrin_prosty.gif i wez coś z Asusa lub Gigabyta jeśli CI zależy na 3 letniej gwarancji wink_prosty.gif Mój ASRock Extreme 4 też jest baardzo popularną płytą i jakoś z tego względu nie widze dużej ilości problemów na rózych forach, jak sugeruje to kolega wyżej że jak coś popularne to i wiekszości ludzi narzeka jakoś tego w przypadku Extreme 4 nie widze tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MSI? Chłopie daj spokój ;) Po prostu mi się ich płyty podobają i tyle. Akurat lubię połączenie czarnego z niebieskim, a do tego Zalmana pasuje jak ulał ;) Ja tam nic do tego PRO4 zaproponowanego przez Diriana nie mam, również bardzo dobra płyta. Podałem alternatywę jakby autorowi zależało na wyglądzie.

Sam mam płytę Asrocka jakby mnie tutaj ktoś chciał posądzać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...