Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BatonikMajestik

Czy te słuchawki są dobre?

Polecane posty

Słuchałem ich na Xonarze u1, clipie+ i nawet prodigy hd2, najgorzej było na xonarze raczej bo on jasny jest, jednak bałbym się że na integrze byłoby źle, słuchawki na słabym źródle zaczną sylabizować, moje Shure np. Troche sylabizują na integrze czy lg l5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra masz rację tak to jest jak się piszę na lekcji ze szkoły :P Na integrze też ich słuchałem, ale co mogę powiedzieć - integra integrze nie równa, bo nie tylko ważne jest układ odpowiadający za audio na płycie ale także tor. HD668B podobały mi się w rocku czy metalu - do takiej muzyki bym je polecał jak najbardziej. L5 wiem że jest to słabiutki układ ale jednak - wgranie modów audio na prawdę pomaga. Mam L5 z CM10 + ViperFX + jakiś jeszcze mod i naprawdę da się to bardzo fajnie dostosować, nie mówiąc już o tym że dzięki Viperowi dźwięk na słuchawkach jest praktycznie 2 razy głośniejszy niż bez modów(powiedziałbym 2 razy mocniejszy ale głośność nie równa się wysterowaniu). Z takimi Brainwavz R1 naprawdę dobra synergia wyszła, słucha mi się ich nawet lepiej niż na S:Flo2. Inna sprawa że mało telefonów gra same z siebie dobrze, mój ojciec ma zachwalanego Galaxy S3 ale jak słuchałem to brzmiał bardzo przeciętnie - założę się że modyfikacje audio pod ten telefon dużo dają i dlatego jest on uznawany za dobre źródło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do czego te słuchawki mają być? Jeśli do muzyki, to powinny się sprawdzić (choć to zawsze jest kwestia gustu i może to być zależne od muzyki, której słuchasz). Jeśli to mają być słuchawki do gier, to szukaj czegoś innego (np. Koss UR40 lub HD-681). W przypadku Superluxów dobrze też mieć jakieś w miarę dobre źródło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do czego te słuchawki mają być? Jeśli do muzyki, to powinny się sprawdzić (choć to zawsze jest kwestia gustu i może to być zależne od muzyki, której słuchasz). Jeśli to mają być słuchawki do gier, to szukaj czegoś innego (np. Koss UR40 lub HD-681). W przypadku Superluxów dobrze też mieć jakieś w miarę dobre źródło.

Mam rozumieć, że to są najlepsze słuchawki za tą cenę? I tak wogóle to czy bardziej opłaca się kupić te za 100-130 czy wydać 200? Jest jakaś znacząca różnica w jakości, czy te dobre zaczynają się dopiero od 300-400?

Ale dalej nie powiedziałeś czego chcesz. Powiedz do czego chcesz te słuchawki, jakiej muzyki słuchasz a coś doradzimy..

Uniwesalne. Dobre brzmienie w każdym rodzaju muzyki i do tego znośne w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest przeznaczenie tych słuchawek? Do czego chcesz je podłączyć?

To są dobre słuchawki, ale słuchawki dobiera się dosyć indywidualnie, w zależności od potrzeb. Nie ma słuchawek, które sprawdzają się we wszystkim świetnie. Każde mają swoje mocne i słabe strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest przeznaczenie tych słuchawek? Do czego chcesz je podłączyć?

To są dobre słuchawki, ale słuchawki dobiera się dosyć indywidualnie, w zależności od potrzeb. Nie ma słuchawek, które sprawdzają się we wszystkim świetnie. Każde mają swoje mocne i słabe strony.

Dlatego napisałem DOBRZE brzmiące, a nie ŚWIETNIE, czyli takie, które nie będą mnie irytować buczeniem czy niewyraźnymi dźwiękami przy niektórych rodzajach muzyki, a zwłaszcza przy grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniwersalne to są Shure 240

Uniwersalne = w tym przypadku grające z byle czego? To by się mogło zgadzać. Gorzej, że jakość tego dźwięku porażająca nie jest. Już wolę AKG K514 MKII, które też ze wszystkiego grają (a graja porządnie).

No widzisz, ze mnie się śmiejesz że nie lubię sprawdzonych rzeczy, a jedne z lepszych słuchawek za te pieniądze olewasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zamiast pomóc autorowi w wyborze słuchawek, agresywnie wymieniacie poglądy (jak dzieci albo stare małżeństwo smile_prosty.gif

Wyżej wymienione Superluxy HD681 są uniwersalne i co ważne albo najważniejsze: na integrze grają przyzwoicie.

Znośną alternatywą dla HD681 są Maxell Retro DJ. Sam używam ich z integrą. Dobrze się na nich słucha metal, rock, elektronikę (dubstep i DnB, o reszcie się nie wypowiem, bo tylko tyle podgatunków elektroniki słucham)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...