Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konrad1014

Niepoprawny:Pomoc w ustawieniach Assasins creed 4

Polecane posty

Moja wina. Źle zrozumiałem twój pierwszy post. Przy twojej konfiguracji, gra powinna chodzić płynnie na średnich. Spróbuj ustawić wszystko na średnie i wybierz w miarę rozsądną rozdziałkę. Nie wiem jaki masz monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie zmniejsz ustawienia graficzne oraz wyłącz wygładzania i inne niepotrzebne rzeczy.

Niestety nie grałem AC4, także nie wiem jak dokładnie wyglądają opcje graficzne

PS. Spróbuj ustawić rozdziałkę na 1028-768

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć, ale wątpię.

Oczywiście warto mieć porządek w systemie. Oczyść system np.CCleanarem. Warto również robić defragmentację dysku, sprawdzić czy nie ma się wirusów oraz wyłączyć niepotrzebne programy. Oczywiście wszystkie aktualizacje systemu również warto mieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już grasz? Oryginalna wersja wychodzi 21tego w Polsce. Dziś jest premiera ale nie w Polsce.

W necie od dawna krąży.... "krążownik AC4" . No tak w pirata trzeba zagrać po piracku xD

Edit:

Po za tym, masz 2rdzeniowca + Geforce, a bardzo łatwo można wyszukać w necie, że sterowniki nvidii obciążają 2rdzeniowe procesory, dopiero na 4wątkach Geforce radzi sobie lepiej.

Po drugie masz starego procka i grafika nie jest najwyższych lotów, ale powinno przyzwoicie działać, problemem jest sterownik nvidii - warto poczytać w necie, dużo się nie zmieniło, trochu mniejszy narzut sterownika, ale dalej występuje i nikt nie poleca grafiki serii Geforce do 2rdzeniowych procesorów, nawet na moim Athlonie x3 może występować ten problem .

Problem sterownika występuje na Win Vista/7/8 i serii gtx 400/500 i nowsze

Sam jestem ciekaw jak będzie działać u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...