Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

igor8472

Mocny laptop dla gracza Toshiba A300-1EG harman kardon C2D 2x2/3GB/Radeon 3470/250GB

Polecane posty

Cena 450 PLN

W zestawie:

Laptop

Oryginalny zasilacz Toshiba

Polska instrukcja i inna makulatura

Na sprzedaż mam świetnego laptopa dla gracza Toshiba Satellite A300-1EG harman/kardon.

W tej cenie na aukcjach dostanie się co najwyżej laptopy z jakimiś słabymi zintegrowanymi kartami graficznymi Intela itp. a mój jest znacznie lepszy.

Sprzęt wymieniłem na szybszy więc tego już nie potrzebuję, notebooka używałem od ok. 3 lat i jedyne co przy nim robiłem to wymieniłem klawiaturę. Technicznie jedyne co mu dolega to słaba bateria ale to norma w używanych laptopach. Wymieniłem ją na zamiennik ale działa on różnie.

Laptop po odłączeniu od zasilania chodzi na baterii bez problemu 60-90 minut ale po wyłączeniu czy uśpieniu nie daje się z niej zawsze startować.

Poza powyższym i czasem nieprecyzyjnym potencjometrem głośności (norma w tych modelach) technicznie nic mu nie dolega, stan optyczny jak na real fotkach. Nieco porysowana od normalnej eksploatacji obudowa i normalne przetarcia lakieru na touchpadzie.

Laptop ma licencję na Vistę Home Premium, ja osobiście cały czas go używałem z Windows 7 Ultimate 64bit. Dla kupującego zostanie do czysta sformatowany dysk i system taki jak był pierwotnie.

Z racji bardzo dobrej w czasach premiery modelu dedykowanej karty graficznej bez większego problemu radzi sobie ze starszymi grami i z lepiej zoptymalizowanymi nowymi. Z nowszych tytułów grałem na nim np. w Test Drive Ferrari, Ace Combat Assault Horizon, Heroes of Might & Magic 6, Microsoft Flight czy Fable II a ze starszymi tytułami sprzed kilku lat jak CoD 4, Grid, Wiedźmin itp. poradzi sobie bez problemu na średnich czy niższych detalach.

DANETECHNICZNE

Toshiba Satellite A300-1EG

Ekran 15.4 cala 1280 x 800

Procesor Intel Core 2 Duo T5750 2x2.0 GHz

Płyta główna(chipset) Intel GM965

Pamięć 3 GB DDR2 333 MHz (w 2 slotach, 2+1 GB)

Dysk 250 GB

Grafika Radeon HD 3470 (RV620LE) 256MB własnej pamięci

Audio Intel HD Audio + wysokiej jakości głośniczki harman/kardon, brzmią o niebo lepiej niż 'pierdziawki' zwykle spotykane w laptopach

Napęd DVD-RW Multi

Porty I/O: 4 x USB, Video out, D-SUB, Firewire (IEEE 1394), Karta sieciowa RJ45 + dodatkowe gniazdko modemu 56K, wyjście audio minijack + gniazdo mikrofonu

Dodatkowe:

Podświetlane dotykowe klawisze multimedialne, Podświetlany touchpad,

Kamera internetowa z mikrofonem,

Slot na kartę rozszerzeń EX Card,

WiFi,

Bluetooth,

Czytnik kart pamięci,

Kensington lock

Preferowany odbiór osobisty we Wrocławiu ale mogę go też przesyłką ubezpieczoną wysłać. Koszt 30 PLN zwykła, 40 PLN za pobraniem. W przypadku odbioru własnego można go oczywiście obejrzeć przed kupnem.

f1y1.jpg

7cgm.jpg

uy0g.jpgdzlj.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...