Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImGODnow

Mysz komputerowa "dla gracza" do około 150zl max.

Polecane posty

Witam. Jak w temacie poczukuję nowej myszki do swojego PC. Ogólnie chodzi mi o myszkę trwałą, solidnie wykonaną, z jakimś przyciągającym oko designem, wielofunkcyjną tzn. posiadającą wiele przycisków, regulację DPI, podświetlenie (absolutnie nie wymagane ale mile widziane gdyż cieszy oko wink_prosty.gif ). Planuję zakup nowej myszy gdyż na poprzedniej troszeczke się zawiodłem, mowa tu o Genius DeathTaker, która była dla mnie idealna, świetnie grało się za jej pomocą i w FPSy i w RPGi oraz MMO, lecz PPM przestał działać po trochę ponad roku użytkowania. Tak więc zwracam się do was o pomoc w wyborze następcy mojego DeathTakera. Jaka według was mysz jest niezawodna/najlepsza? Jakiej obecnie używacie? Jakiej w życiu nie wymienilibyście za żadną inną? Piszcie proszę i doradzajcie, a ja z pewnością dokładnie rozpatrze wasze propozycje wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech G300, Sharkoon Drakonia, Thermaltake eSports Black, LOGITECH MX518, GIGABYTE 6980X, Genius Maurus X. Którąś musisz sobie podpasować. Jak masz jakieś pytania, wal śmiało.

Ciekawe propozycje. Najbardziej jednak zainteresowała mnie Sharkoon Drakonia (ilość przycisków, wykonanie, wygląd cieszący oko). Miałem "walić" śmiało z pytaniami, a wiec chcialbym wiedzieć czy może miałes styczność z tą myszką kiedykolwiek? Możesz coś od siebie powiedzieć na jej temat?

czemu po prostu nie oddasz deathtakera na gwarancję chytry_prosty.gif ?

Z maurusem X to lepiej uważaj jak byś chciał ją wziąć: http://www.test-gear...enius-maurus-x/

Tutaj kłania się mój niefart albo i głupota gdyż przeszukiwanie pół pokoju w miejscach, w których mogłby się znajdować ów paragon zakończyło się niepowodzeniem.. Dzięki za recenzję, po jej przeczytaniu stwierdzam, że najprawdopodobniej nie będzie to myszka którą zakupię :)

Genius jest mniejszy od większości propozycji DanteGamera, z nich chyba tylko G300 ci podpasuje.

Zobacz Roccat Lua i Thermaltake Sapphira.

Jaki jest sens polecania MX518 skoro na rynku są już dwaj jego następcy?

Jeżeli chodzi o logitecha g300 to przyjżałem się mu dokładnie i stwierdzam, że nawet iż nie wygląda "bajerancko" to nie to tu się liczy, a trwałość, czułość i liczba przycisków również (gram dużo w MMO oraz tym podobne przez co macro jest mi bardzo potrzebne :) ). Tutaj nasuwa się pytanie czy może miałes/aś styczność kiedykolwiek z tą myszką i możesz mi na jej temat co nie co opowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genius jest mniejszy od większości propozycji DanteGamera, z nich chyba tylko G300 ci podpasuje.

Zobacz Roccat Lua i Thermaltake Sapphira.

Jaki jest sens polecania MX518 skoro na rynku są już dwaj jego następcy?

Nie chcę obrażać ani nic, ale chyba nie przeczytałeś uważnie jakie preferencje ma zakładający temat (podam te, za które mnie skarciłeś): dlaczego podałem MX518? Bo mysz ma być do 150zł, a jej następcy kosztują ponad 200. W dodatku Twoje propozycje niezbyt spełniają wymagania, a moje owszem, mimo rozmiarów: użytkownik preferuje myszki z wieloma przyciskami (jak Deathtaker, zgaduję), a Lua i Sapphira nie mają takiej ilości przycisków.

Nie zrozum mnie źle, nie chcę wszczynać wojny, to Ty jesteś tu ekspertem, tylko nie lubię, gdy ktoś nie słusznie wytyka mi błędy. Jeśli coś przeoczyłem - proszę o sprostowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech G300, Sharkoon Drakonia, Thermaltake eSports Black, LOGITECH MX518, GIGABYTE 6980X, Genius Maurus X. Którąś musisz sobie podpasować. Jak masz jakieś pytania, wal śmiało.

Ciekawe propozycje. Najbardziej jednak zainteresowała mnie Sharkoon Drakonia (ilość przycisków, wykonanie, wygląd cieszący oko). Miałem "walić" śmiało z pytaniami, a wiec chcialbym wiedzieć czy może miałes styczność z tą myszką kiedykolwiek? Możesz coś od siebie powiedzieć na jej temat?

czemu po prostu nie oddasz deathtakera na gwarancję chytry_prosty.gif ?

Z maurusem X to lepiej uważaj jak byś chciał ją wziąć: http://www.test-gear...enius-maurus-x/

Tutaj kłania się mój niefart albo i głupota gdyż przeszukiwanie pół pokoju w miejscach, w których mogłby się znajdować ów paragon zakończyło się niepowodzeniem.. Dzięki za recenzję, po jej przeczytaniu stwierdzam, że najprawdopodobniej nie będzie to myszka którą zakupię smile_prosty.gif

Genius jest mniejszy od większości propozycji DanteGamera, z nich chyba tylko G300 ci podpasuje.

Zobacz Roccat Lua i Thermaltake Sapphira.

Jaki jest sens polecania MX518 skoro na rynku są już dwaj jego następcy?

Jeżeli chodzi o logitecha g300 to przyjżałem się mu dokładnie i stwierdzam, że nawet iż nie wygląda "bajerancko" to nie to tu się liczy, a trwałość, czułość i liczba przycisków również (gram dużo w MMO oraz tym podobne przez co macro jest mi bardzo potrzebne smile_prosty.gif ). Tutaj nasuwa się pytanie czy może miałes/aś styczność kiedykolwiek z tą myszką i możesz mi na jej temat co nie co opowiedzieć?

Ja niestety nie miałem styczności z żadną z tych dwóch myszek (wiem, że to pytanie było skierowane do Blady Piter'a), jednak mogę Cię przekierować na strony, gdzie takie opinie się znajdują:

Sharkoon Drakonia: http://www.skapiec.p...52/comp/4937296

http://www.ceneo.pl/...=reviews_scroll

Logitech G300: http://www.skapiec.p...388_komentarze/

http://www.ceneo.pl/...=reviews_scroll

Co do MX518 muszę ci przyznać rację już go praktycznie wyprzedali wyprzedali, a ja tego nie sprawdziłem.

Co mu dadzą przyciski, kiedy mysz będzie dla niego niewygodna?

W sumie jest jeszcze CM Storm Recon, ale to też trochę ponad budżet.

Nie wiem, czy będzie dla niego wygodna czy nie, dlatego podałem tyle propozycji. To, że są większe od Deathtaker'a nie znaczy, że będą dla niego niewygodne. A użytkownik napisał, że gra w MMO i macra mu się przydadzą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - zamiast wykorzystywać poprzednią mysz jako punkt odniesienia stwórzmy nowy.

Klick - jak trzymasz mysz i jak długa jest twoja dłoń(zmierz dokładnie tak jak jest to opisane w linku)?

Wybacz, że tyle czasu nie odpisywałem ale miałem poważne problemy z internetem, które na szczęście ustąpiły.

Wracając do tematu to ogólnie myszkę trzymam w prawej ręce, a jeżeli chodzi o mierzenie długości ręki itp sposobem podanym w linku to muszę powiedzieć iż przynajmniej ja nie widzę żadnego hiperłącza w twojej ostatniej wiadomości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...