Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dankuu

ZAFOLIOWANY IPHONE 5s |32 GB| PL DYSTRYBUCJA | GWARANCJA

Polecane posty

WITAM

Dzisiaj mam na sprzedaż najnowszy telefon firmy APPLE tj. IPHONE 5s, bez simlocka, w najlepszym kolorze SPACE GRAY, w wersji z 32 GB pamięci na dane. Cały zestaw prosto z APPLE w zafoliowanym pudełku, przeznaczony na POLSKI RYNEK.

Telefon nie pochodzi jak większość wystawionych na allegro z prywatnego importu z USA bądź Wielkiej Brytanii, nie wymaga jakiś przejściówek czy adapterów których stosowanie w prostej linii może prowadzić do spalenia ładowarki i uszkodzenia sprzętu czego nie uwzględnia gwarancja - bo jej po prostu nie ma, mówiąc wprost - iphone z USA to iphone bez gwarancji !!! - proszę poczytać polskie forum apple, gdzie jest pełno takich przypadków. Tak samo jeśli chodzi o transmisje LTE - te z importu nie wspierają tego standardu.

Moja sztuka to oryginał zamówiony wprost od APPLE na polski rynek, dzięki temu masz spokojny sen, gdyż APPLE w razie uszkodzenia nie naprawia sprzętu a wymienia na NOWY!!!. Poza tym wszystko działa jak nalezy np. LTE.

WAŻNE - ten egzemplarz to prawdziwy rarytas, kupujący po otrzymaniu paczki będzie miał prawo jeśli stwierdzi że jest z nim coś nie tak, w ciągu ok. 14 dni wymienić na nowy.

Jest to powszechnie stosowana polityka Appla, dzięki czemu możemy przez dwa tygodnie "testować" sprzęt, a jesli tylko pojawią sie jakies wady, bądź sprzęt nie spełni naszych wymagań możemy go wymienic . O gwarancji chyba nie musze pisac bo to oczywiste że sprzet posiada pelna gwarancję.

Sprzęt jak pisałem powyżej zamówiony z Appla, niestety dla mnie w zwiazku duzym zainteresowaniem na świecie tym telefonem jego wysylka trwala na tyle długo że taki sam - tylko ze w innym kolorze - w międzyczasie od reki zakupilem w abo PLAY. Dzisiaj tj. 16 listopada dostałem mejla że paczka od appla została do mnie nadana, co potwierdza list przewozowy jaki załączam w "obrazkach", jak z tego listu przewozowego wynika - fizycznie telefon będe miał u siebie 20 listopada, oczywiscie pozostawie go w stanie "dziewiczym", czyli w takim w jakim przyjedzie do mnie. Osoby zainteresowane wcześniejszym zakończeniem prosze o kontakt, wowczas juz 20 listopada mogę do kogos nadac paczke z telefonem. Oczywiscie dołączam do niego dokumenty zakupowe, poswiadczające legalność zakupu i stanowiące podstawę w realizowanu gwarancji.

kontakt: daluuu@gmail.com

post-974406-0-62606800-1384768677_thumb.

post-974406-0-13550700-1384768684_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...