Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

razor1024

Karta graficzna do 600 złotych

Polecane posty

Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze karty graficznej. Otóż aktualnie posiadam kartę MSI AMD Radeon HD 5750, która jest już "leciwa" i nie daje powoli rady w rozdzielczości FullHD. Posiadam płytę główną ASUS M5A97 , oraz zasilacz OCZ o mocy 500W. Przeglądając różne strony w internecie natknąłem się na kartę Sapphire Radeon HD 7790. Co sądzicie o tej karcie? Czy w połączeniu z moim procesorem będzie ta stacja działać prawidłowo? Może polecacie jakieś konkurencyjne karty w tym przedziale cenowym o podobnej wydajności? Pozdrawiam smile_prosty.gif

P.S

Dodam, że mój monitor ma 23 cale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak terminologia. Dla mnie full to najwyższe DETALE a nie inne ozdobniki. I ja zdania nie zmienię. ;P

"Full" oznacza z angielskiego "pełny", a więc w przypadku detali najwyższe jakie się da. W to wliczają się także rozmaite technologie, nawet jeżeli wiele nie wpływają na obraz. Nie ma sensu kłócić się, że jest inaczej, bo wprowadza to w błąd mniej obeznane osoby, które później się zdziwią, że odpaliły grę na maksymalnych detalach z wszystkimi "bajerami" i nie działa jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...