Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

webtom

Rozwiązany: Słuchawki douszne

Polecane posty

Witam,

poszukuję tanich słuchawek dousznych (używanych tylko na zewnątrz) do rocka i metalu. W pierwszej kolejności liczy się dla mnie ich wytrzymałość, więc jakość dźwięku schodzi na drugi plan (będą używane razem ze smartfonem, więc chyba i tak żadne słuchawki nie rozwinęłyby skrzydeł). Budżet ustalam na poziomie 50 zł, ale ewentualna dopłata nie będzie wielkim problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się posiadaczem tych meelectronics m2. Rzeczywiście są solidne i chyba zbyt szybko się nie rozlecą. Wbrew temu, co o nich czytałem, wydają się mieć raczej niezbyt mocne basy, za to zdecydowanie wybitą górę i ledwo słyszalny wokal. Na szczęście wystarczyła chwila zabawy z equalizerem, by brzmiały dużo lepiej.

W każdym razie dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym użytkowaniu stwierdziłem , że jakość dźwięku wydobywającego się z tych słuchawek jest jednak niezbyt zadowalająca. Udało mi się je zagospodarować do innych celów, więc wróciłem do punktu wyjścia, czyli konieczności wyboru nowych słuchawek, tym razem o lepszej jakości dźwięku.

Zastanawiam się nad Brainwavz M1, ew. R1. Które z tych dwóch będą lepsze? A może polecicie jakieś inne (do 150 zł.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...