Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Moras1990

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder

Recommended Posts

Witam.

Dziś w moje łapska wpadła owa gra i muszę powiedzieć, że jestem wniebowzięty jej klimatem. Na prawdę czuć Lovercraft'owki dreszczyk. Do tego dochodzi w miarę dobra grafika, wciągająca fabuła, oraz świetna muzyka. Czego chcieć więcej.

Jednak nie jest tak różowo jakby się chciało... Przytrafił mi się perfidny bug, przez który utknąłem w jednym miejscu. Ci co grali na pewno będą wiedzieli o co chodzi i to głównie do nich kieruję tego posta.

Otworzyłem już szafkę w której leżało pełno map i musiałem udać się do biura Noldera po tę rozpiskę jaki znak co oznacza, żeby wybrać odpowiednią mapę. Jednak, gdy chcę podkreśli WTM nic się nie dzieje. Wyszukałem sobie poradnik i tam pisało, że konieczne jest zobaczenie tego oka co znajduje się na ścianę w tych piwnicach. Patrzyłem na nie już wcześniej, czytałem również książkę o Wellsmouth. Próbowałem już rożnych sposobów - obszedłem jeszcze raz wszystkie lokacje przeszukując je dokładnie, czytałem ponownie wszystkie notatki, próbowałem łączy różne fakty w "Umyśle Loreida". A teraz moja prośba: Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś wysłałby mi "sejwa" z tego momentu. Może być również kawałek dalej. Ważne żeby pchnąć tę grę do przodu, bo gra diabelnie mnie wciągnęła, a nie chciałbym przerywać w takim momencie. Proszę o kontakt na gg: 7608098, albo na meila: moras1990@o2.pl.

PS. Mam nadzieję, że ten post nie łamie regulaminu. Jeżeli tak to prosze o usunięcie.

Pozdrawiam, Moraś.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...