Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moras1990

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder

Polecane posty

Witam.

Dziś w moje łapska wpadła owa gra i muszę powiedzieć, że jestem wniebowzięty jej klimatem. Na prawdę czuć Lovercraft'owki dreszczyk. Do tego dochodzi w miarę dobra grafika, wciągająca fabuła, oraz świetna muzyka. Czego chcieć więcej.

Jednak nie jest tak różowo jakby się chciało... Przytrafił mi się perfidny bug, przez który utknąłem w jednym miejscu. Ci co grali na pewno będą wiedzieli o co chodzi i to głównie do nich kieruję tego posta.

Otworzyłem już szafkę w której leżało pełno map i musiałem udać się do biura Noldera po tę rozpiskę jaki znak co oznacza, żeby wybrać odpowiednią mapę. Jednak, gdy chcę podkreśli WTM nic się nie dzieje. Wyszukałem sobie poradnik i tam pisało, że konieczne jest zobaczenie tego oka co znajduje się na ścianę w tych piwnicach. Patrzyłem na nie już wcześniej, czytałem również książkę o Wellsmouth. Próbowałem już rożnych sposobów - obszedłem jeszcze raz wszystkie lokacje przeszukując je dokładnie, czytałem ponownie wszystkie notatki, próbowałem łączy różne fakty w "Umyśle Loreida". A teraz moja prośba: Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś wysłałby mi "sejwa" z tego momentu. Może być również kawałek dalej. Ważne żeby pchnąć tę grę do przodu, bo gra diabelnie mnie wciągnęła, a nie chciałbym przerywać w takim momencie. Proszę o kontakt na gg: 7608098, albo na meila: moras1990@o2.pl.

PS. Mam nadzieję, że ten post nie łamie regulaminu. Jeżeli tak to prosze o usunięcie.

Pozdrawiam, Moraś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...