Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rottensun

Stalker Czyste Niebo - pomoc z misja w kampanii

Polecane posty

Gram w Stalkera Czyste Niebo - jestem w agropromie. Dostalam misje zalania podziemi z ktorych wychodza mutatny. Wychodze na powierzchnie - zadanie wykonane i moge dolaczyc do powinnosci i wolnosci - tylko ze nie otrzymuje zadnej kolejnej misji z glownego watka fabularnego... stoje w miejscu... Bylam na wysypisku i zaskoczyla mnie emisja ( poraz pierwszy sie zdazyla ) droga na jantar jest chyba otwarta - co mam zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyne zadanie z głównego wątku fabularnego w tej lokacji. Możesz z czystym sumieniem udać się nad Jantar. Przedtem zbadaj dokładnie obrzeża lokacji. Jest tam przejście na bagna. Przyda ci się to, jeżeli będziesz chciała odebrać FN2000 i 50k kasy za zdobycie mostu w Limańsku. Skrót przez Agroprom jest okrutny, bo omijasz tym sposobem Wysypisko i Kordon. Przy braku pojazdów w grze to spore ułatwienie. Dodatkowo, na bagnach wyjdziesz przy bocznicy kolejowej. Udaj się w lewo a dojdziesz do parku maszynowego, tam znajdziesz przewodnika który zaprowadzi cię do bazy Czystego Nieba. Powrót do Limańska tą samą trasą. Chyba nie ma szybszego sposobu na odebranie tej nagrody (chyba "główna" nagroda w grze). Aha jeżeli przejdziesz tym skrótem z agropromu na bagna, to patrz uważnie pod nogi przy torach. Leży tam VSS Vintorez. Jest co prawda uszkodzony, ale mało to techników w grze?

PS. jak będziesz mieć problemy ze Stalkerem to pisz śmiało na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...