Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bartek459

Ciągłe aktualizacje komputera

Recommended Posts

Miesiąc temu pojawiła się informacja, iż należy zaktualizować komputer - zarówno przy wyłączaniu komputera (z opcją "kliknij tu, aby wyłączyć bez aktualizowania"), tak samo też podczas normalnego użytkowania pojawiało się co jakieś kilka/kilkanaście minut okienko, że aby zakończyć aktualizowanie systemu należy ponownie uruchomić komputer - "uruchom ponownie teraz" lub "uruchom ponownie później". Od tego czasu cały czas mi te powiadomienia wyskakują, mimo że parę razy wyłączałem komputer z opcją aktualizowania oraz wiele razy uruchamiałem ponownie w celu dokończenia aktualizacji. I cały czas jest to samo, wyskakują okienka co kilkanaście minut, żeby zrestartować kompa albo przy wyłączaniu żeby aktualizacje zainstalować...

Olałbym to, gdyby nie to, że jak robię coś na kompie i nagle mi przerywa, bo "trzeba uruchomić ponownie...", co jest denerwujące.

Co mam z tym zrobić?

PS W prawym dolnym rogu ekranu, gdzie są małe ikonki od antywirusa, głośności, godzina itp. cały czas jest żółta tarcza z "Ten komputer nie został uruchomiony ponownie po ostatniej instalacji aktualizacji. Kliknij tutaj, aby ukończyć aktualizację".

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...