Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soolar

Myszka do gier do 120/130zl

Polecane posty

Więc tak gram na 450/900 dpi bo jedynie takie ma moja obecna myszka, chętnie bym pograł na 400/800 dpi, myszke trzymam palm grip oraz fingertip grip. Według tego poradnika który podałeś zmierzyłem jak tam pisało długość od najdłuższego palca dłoni do linii z którą łączy się z kciukiem pod kątem 90 stopni i wyszło mi 14 cm bez odejmowania niczego jak tam pisało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właśnie teraz nie wiem Logitech G400 dosyć ciekawie wygląda ale nie wiem jak ten optyczny sensor sobie poradzi na moim QcK tzn. nie miałem jeszcze myszki optycznej na tej podkładce, tylko lasery jak narazie.

@EDIT

Poszukałem trochę i znalazłem jeszcze kilka ciekawych myszek: Roccat Savu, Sharkoon Drakonia, Gigabyte 6980X, i ta: http://allegro.pl/my...3700101705.html co o nich myślisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc z myszek które mam do wyboru zostają: Roccatu Savu, Logitech G400 i ten Razer DeathAdder ( tylko nie wiem jak w jego przypadku jest z regulacją DPI i z sensorem ). Jeszcze może jakieś propozycje ? Dodam że ten Razer dosyć mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak skusze się raczej na tego Razera, bardzo mi się spodobał, a ja raczej sprzęt szanuje więc myślę że powinien wytrzymać dłużej niż rok. Zakup G400 napewno też bym rozpatrywał jednak na allegro znalazłem jedynie myszki zacznające się od 200 zł confused_prosty.gif A używanej nie chce kupować.

Dzięki wszystkim za pomoc, poczytam jeszcze o tym DeathAdder'ze, a jeżeli się rozmyślę to jeszcze tutaj napiszę.

Taaak, teraz zauważyłem że ten Deathadder za ~100zł jest wysyłany z Chin... Czyli jestem w martwym punkcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry moment na odświeżenie, a ja właśnie wpadłem na pewien pomysł. Na Allegro znalazłem Logitecha G400s za 200 zł i pomyślałem że lepiej dołożyć te 70 zł i jednak kupić tą myszkę. Co o tym sądzicie ? Chyba że jest jakaś lepsza myszka do 200 zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam A4Tech x747. Cena to około 70zl, mysz może nie pierwszej świeżości, ale świetnie leży w dłoni, ma dobry sensor, rozbudowany program do tworzenia makr, cztery dodatkowe przyciski, które można w zasadzie dowolnie zaprogramować, no i zakres dpi od 600(albo 800, nie jestem pewien na 100%) do 3200. Gram tą myszką od kilku dobrych lat, a przedtem używałem starszego modelu tej samej myszy i muszę przyznać, że jest to moja ulubiona mysz, a w międzyczasie grałem Deathadderem, R.A.T.'em i w chwili obecnej posiadam również mysz Razer Tron. Jest to zdecydowanie najlepsza mysz w stosunku do ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście może tak być, teraz dopiero zauważyłem, że dziwnie trzymam myszkę, Kciuk oczywiście trzymam z boku, wskazujący na LMB, środkowy na dodatkowym przycisku obok rolki, serdeczny na RMB i tylko mały pozostaje bez użytku. Dziwnie to może wygląda z boku, ale tak się mi jakoś jest wygodnie i chyba wszystko zależy od przyzwyczajenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście może tak być, teraz dopiero zauważyłem, że dziwnie trzymam myszkę, Kciuk oczywiście trzymam z boku, wskazujący na LMB, środkowy na dodatkowym przycisku obok rolki, serdeczny na RMB i tylko mały pozostaje bez użytku. Dziwnie to może wygląda z boku, ale tak się mi jakoś jest wygodnie i chyba wszystko zależy od przyzwyczajenia smile_prosty.gif

To prawda, mnie akurat sensor się w niej uszkodził i dlatego zmieniłem potem na inną.

Logitech to solidna firma i G400 nie będzie złym zakupem.

Właśnie mam zamiar tą G400s kupić, a nie orientujesz się może czy też ma problemy z sensorem jak G400 1 wersji ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...