Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Commander41

Karta graficzna nie wyświetla obrazu.

Polecane posty

Witam!

Mam taki oto problem: otoż, karta graficzna nie wyświetla obrazu. Karta działała gdzieś ok. 8 miesięcy i nagle ni z tego ni z owego przestała wyświetlać obraz. Windows startuje ale obrazu nie ma... Wiatrak na karcie działa i wygląda jak nowa jest tylko delikatnie przykurzona. Nie jest to wina monitora gdzyż ten działa na starej karcie graficznej, kabel przesyłający obraz też działa poprawnie na starej karcie graficznej. Dla pewności sprawdzałem u kolegi kartę, czy czasem coś z zasilaczem, ale u niego była podobna historia, czyli czarny ekran. Dodam jeszcze że są to komputery podobne.

Konfiguracja komputera to:

CPU: Intel Core 2 Duo E8400 3 Ghz

GPU: ZOTAC GeForce GTS450 Synergy Edition 1Gb 128 bit DDR5 (ta z którą mam problem, obecnie włożony został stary GeForce 9500GT 512 Mb DDR3)

Płyta Główna: Gigabyte GA-945GCM-S2L

Zasilacz: Chieftec GPA-400S (włożony gdzieś miesiąc-dwa wcześniej przed zakupem karty)

I teraz taka kwestia: Oddawać ją do jakiegoś serwisu, czy jeszcze coś próbować zrobić na własną rękę czy oddać na gwarację? Inną sprawą jest to, że kupowałem ją od jakieś firmy komputerowej na Allegro, więc nie wiem czy uznają reklamację na podstawie samego dokumentu zakupu, gdyż żadnej karty gwarancyjnej w pudełku nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...