Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zieliq

Battlefield 4 - Przycinanie gry podczas rozgrywki w sieci

Polecane posty

Witam. Otóż mam problem z BF4. Odpalam multi,gra się ładuje zaczynam rozgrywke wszystko jest fajnie pięknie przez ok 2 min i potem ciach, przycina,klatkuje itp. Jest to wina mojego sprzętu czy gry i powinienem czekać na patcha czy może dokupić ten 1 gb ramu ?

Specyfkacja PC:

Core 2 Quad Q8200

HD 5670 512 mb icq edition

3 Gb RAM DDRII 667

Win 7 32 bit.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1GB możesz kupić, ale jak masz 32-bita to i tak 4 nie wykorzystasz. Wersja 32 Bf4 ssie, bo to gra głownie pod 64 bity, ale może DICE rzuci jakimś patchem. Natomiast na 100% pewny, czy te ścinki to wina RAMu pewnym być nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zobaczymy jak to będzie . Jestem po przesiadce na 64 bity, także potem napisze jak to wygląda .

Wygląda to mniej więcej tak samo. Jakieś pomysły ? Dodam, że w kampanii jest to samo.

Mogłeś edytować, a nie pisać posta pod postem. Posty scalone. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje podkręcić jej trochę zegary . Dodam,że jak uruchamiam grę w oknie to nawet dobrze jest, ramu trochę zostaje ,gdy gram zużywa łącznie 2,78 GB także całości nie bierze, procesor też za bardzo obciążony nie jest. Da coś jeśli zainstaluje stery do karty w wersji beta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze na jakieś patche jeśli nic nie pomogą wymienię kartę.

A jeśli gra gdy ją uruchamiam chodzi przez pewien czas dobrze a potem zaczyna pracować dysk tzn.że doczytuje tekstury ponieważ pamięć VRAM karty się skończyła? Pytam bo ścinanie się gry następuje gdy dysk zaczyna pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...