Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iSoyer

Rozwiązany: Jak to jest z tym Humble Bundle ?

Polecane posty

Cześć,

na wstępie proszę moderatorów o przeniesienie temtu bo pewnie w złym miejscu żem napisał.

A teraz czas na problemo. Więc jak zapewne wiecie na HB mamy gry z Average i za inne kwoty. Ja zawsze kupowałem i kupuję za dolara (i kupuję w bitcoinach) przed dodaniem dodatkowych gier do BTA (Beat the Average) i gdy te gry dodawali ja je zawsze dostawałem. Lecz teraz Bundle mnie znielubił i tych gier nie otrzymałem więc napisałem do mądrego supportu (miałem problemy z płatnością i cały czas ta sama śpiewka że Pani z supportu nie ma kontroli nad płatnościami, mogła mnie przekierować ale po co, lepiej pisać x razy to samo, nie ?) i Pani (ta sama co w poprzednim nawiasie :D) mi napisał że nie przebiłem kwoty z BTa więc gier nie otrzymam. Panowie i Panie, czyżby Pani prawdę rzekła ? Trochę dziwne by to było dają,dają... i dają a nagle stop ! Powiedzcie jak ten Humble działa bo go już nie rozumiem. Danke schon (DANKI NIE MA ILE RAZY MAM MÓWIĆ)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny błąd który zdarzał się przez 5-6 (mi u innych nie wiem ile) razy i miał tak każdy (co i razu widać jak ktoś dostaje)? I don't think so...

P.S Takie porównanie

S Proszę Pana, w takim razie skąd w ciele teściowej słady dźgnięcia ?

O No bo ona upadła na nóż.

S Ale tych dźgnięć jest 10

O Bo upadła 10 razy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dopiero przerobili system przez ten całe jazdy ze Steamem i przypisywaniem kont, więc i to mogli zmienić. Zobacz czy ktoś inny dostał te gry mimo wpłacenia 1$.

PS: Twoje żarty nie są śmieszne, zwłaszcza że kiepsko je dobierasz do sytuacji i brzmią wymuszenie.

@Down There ya have it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru bundli jest tak, że żeby dostać gry ujawniane po starcie bundle'a, trzeba wpłacić powyżej średniej w danym momencie, już nie ma "bonusy dla wszystkich, którzy kupili bundle'a w pierwszym tygodniu niezależnie od kwoty jaką wpłacili".

EDIT Mowa o bundle'ach od Humble Bundle oczywiście :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...