Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sizool

Komputer do Bf 4 i więcej...

Recommended Posts

Witam. Nie wiedziałem w jakim temacie, więc napisze tutaj. Chciał bym się was zapytać czy można złożyć komputer za 3000zł tak, aby mi odpalał bf4 na wysokich detalach najlepiej (może nawet ultra) :D i żeby mi odpalił kolejną część z serii gier bf ?? powiedzmy bf5 albo bf bc3 na podobnych ustawieniach jakości gry ?? (nie mam monitora i oprogramowania windows ale to drugie to mi gość wgra pirata) a za te 3000zł to same pudło. (nie znam się na żadnym podkręcaniu i wgle...). A i jeszcze coś, wolałbym kupować w sklepie komputronik bo tam mi gościu pirackiego windowsa wgra :P a pieniądze może będą na wakacje jak się uda tate wyprosić (raczej tak bo miałem 8 letniego PC ) teraz tylko ps3 mi zostało, też ma pare lat bo chyba rok po premierze był kupiony i jakość gry już mnie nie zadowala :P i czy moglibyście wziąć to, że właśnie będę składał gdzieś we wakacje pod uwagę (bo mogą w te pare miesięcy się zmienić ceny)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę, że piractwo nie jest dopuszczone przez regulamin forum? Także lepiej się nie wychylać z takimi wyznaniami. Swoją drogą taki sklep wypadałoby zgłosić komu trzeba ;)

W każdym razie - skoro pieniądze będziesz mieć dopiero w wakacje, to nie ma sensu tracić czasu na składanie zestawu. Szybko się dezaktualizują.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...