Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sizool

Komputer do Bf 4 i więcej...

Polecane posty

Witam. Nie wiedziałem w jakim temacie, więc napisze tutaj. Chciał bym się was zapytać czy można złożyć komputer za 3000zł tak, aby mi odpalał bf4 na wysokich detalach najlepiej (może nawet ultra) :D i żeby mi odpalił kolejną część z serii gier bf ?? powiedzmy bf5 albo bf bc3 na podobnych ustawieniach jakości gry ?? (nie mam monitora i oprogramowania windows ale to drugie to mi gość wgra pirata) a za te 3000zł to same pudło. (nie znam się na żadnym podkręcaniu i wgle...). A i jeszcze coś, wolałbym kupować w sklepie komputronik bo tam mi gościu pirackiego windowsa wgra :P a pieniądze może będą na wakacje jak się uda tate wyprosić (raczej tak bo miałem 8 letniego PC ) teraz tylko ps3 mi zostało, też ma pare lat bo chyba rok po premierze był kupiony i jakość gry już mnie nie zadowala :P i czy moglibyście wziąć to, że właśnie będę składał gdzieś we wakacje pod uwagę (bo mogą w te pare miesięcy się zmienić ceny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę, że piractwo nie jest dopuszczone przez regulamin forum? Także lepiej się nie wychylać z takimi wyznaniami. Swoją drogą taki sklep wypadałoby zgłosić komu trzeba ;)

W każdym razie - skoro pieniądze będziesz mieć dopiero w wakacje, to nie ma sensu tracić czasu na składanie zestawu. Szybko się dezaktualizują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...