Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

raaistlin

Rozwiązany: Netbook dla kobiety do 1700 zł

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Brat poprosił mnie o wynalezienie jakiegoś w miarę sensownego netbooka (ew. ultrabooka) dla jego żony. Zastosowania, wiadomo - internet, filmy, YouTube, aplikacje biurowe, muzyka. Wielkość 10-11 cali. Sam podesłał mi dwa linki do Asusów Vivobook, jednak one (przynajmniej ten słabszy) mają kiepskie procesory i dotykowy ekran.

Po konsultacji stwierdził, że dotykowy ekran potrzebny nie jest. Budżet to 1500-1700 zł, jednak bardziej skłaniałby się do dolnej granicy. Myślałem, żeby pozbyć się ekranu dotykowego i w tej cenie wynorać nieco lepszy procek + ewentualnie może jakiś mały dysk SSD na system + HDD na pliki (HDD też nie musi być 500 GB, kobieta tego i tak nie wykorzysta).

Czy w tym przedziale cenowym byłoby to możliwe? Co proponujecie? Tylko bez Chromebooków, wolałbym się skupić na rozwiązaniach z Windowsem. Ach, no i musi być zgrabny, wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak Vivobook? No to pozostawmy sprawę procesora, może zaproponujesz coś innego z dyskiem SSD? Czy w tej cenie nie ma co marzyć?

Mam dwa Vivobooki - jeden za 1600 z Celeronem 1,1, drugi za 1800 z Intel Pentium Dual-Core 1,5. Opłaca się dokładać te 200 zł?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...