Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raaistlin

Rozwiązany: Netbook dla kobiety do 1700 zł

Polecane posty

Tak jak w temacie. Brat poprosił mnie o wynalezienie jakiegoś w miarę sensownego netbooka (ew. ultrabooka) dla jego żony. Zastosowania, wiadomo - internet, filmy, YouTube, aplikacje biurowe, muzyka. Wielkość 10-11 cali. Sam podesłał mi dwa linki do Asusów Vivobook, jednak one (przynajmniej ten słabszy) mają kiepskie procesory i dotykowy ekran.

Po konsultacji stwierdził, że dotykowy ekran potrzebny nie jest. Budżet to 1500-1700 zł, jednak bardziej skłaniałby się do dolnej granicy. Myślałem, żeby pozbyć się ekranu dotykowego i w tej cenie wynorać nieco lepszy procek + ewentualnie może jakiś mały dysk SSD na system + HDD na pliki (HDD też nie musi być 500 GB, kobieta tego i tak nie wykorzysta).

Czy w tym przedziale cenowym byłoby to możliwe? Co proponujecie? Tylko bez Chromebooków, wolałbym się skupić na rozwiązaniach z Windowsem. Ach, no i musi być zgrabny, wiadomo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Vivobook? No to pozostawmy sprawę procesora, może zaproponujesz coś innego z dyskiem SSD? Czy w tej cenie nie ma co marzyć?

Mam dwa Vivobooki - jeden za 1600 z Celeronem 1,1, drugi za 1800 z Intel Pentium Dual-Core 1,5. Opłaca się dokładać te 200 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...