Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hardkor999

Po włączeniu gry czarny obraz i reset

Polecane posty

Witam

To będzie mój pierwszy temat na forum więc przepraszam za ewentualne pomyłki.

Więc jak w temacie po włączeniu gry na monitorze czarny ekran i po ok 30 sek. się zresetuje.

Gry które próbowałem włączyć to FIFA12 i Call of Duty Modern Warfare 2.

Kiedyś gry chodziły bez zarzutu. Dodam że próbowałem zrobić test 3Dmark'iem i po drugim teście też czarny obraz i reset. Instalowałem sterowniki . Jeszcze jedno teraz mam Win XP, ale kiedyś próbowałem zainstalować Win7 i komputer działał kilka minut po włączeniu ale zaraz potem zwiecha i już nic się nie dało zrobić tylko twardy reset. Wróciłem do XP.

Proszę o pomoc

Specyfikacja(to nie nowy komp)

AMD Athlon 5400 (2X2700)

G-force 9500 GT

Gigabyte M61SME-2SL

2gb ram

dysk 300gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się model zasilacza. Mówisz, że zmieniałeś system, więc to nie kwestia softu. Ja obwiniałbym płytę główną lub zasilacz - pierwsze możesz zdiagnozować na oko, drugie poprzez podmianę zasilacza na inny. Płyta będzie uszkodzona (a to przy sprzęcie w tym wieku możliwe), jeżeli kondensatory na niej będą napuchnięte.

To pierwsze tropy, jeśli okażą się błędne, to będziemy szukać innych opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz kupiłeś? Szkoda, że się pośpieszyłeś, bo to nie był niezbędny zakup. No ale mniejsza o to, jeśli płyta wygląda ok (wierzę, że sprawdziłeś dokładnie) i jest nowy zasilacz to warto rzucić okiem na temperatury. Pobierz program HWMonitor i zrób screena całego okienka w spoczynku i np. w trakcie trwania testu w 3DMarku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...