Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EpiccGuyy

Rozwiązany: Czy z takim łączem internetowym pogram w Battlefield 3?

Polecane posty

Hej, czy z łączem DO (nie OD) 10 mb/s pogram w Battlefield 3 na MultiPlayer?

Takie małe info o internecie:

Nazwa: 3 Web Cube

Typ: Internet Mobilny (chyba).

Szybkość pobierania czegoś na przykład ze Steam: MAX 2 mb/s przy żadnych dodatkowych obciążeniach.

Internet miał być DO 10 mb/s, a rzeczy nie pobierają się 8 / 9 mb/s tylko max 5 mb/s... A może znacie jakies sposoby zeby go polepszyc?

Niedługo zmieniam internet na UPC, ale będzie jakaś szansa pograć w Battlefield'a 3?

Proszę o odpowiedź, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sprzęt odpali na wysokich/ultra, ale bardziej martwię się o internet.

Podobno też bardziej znaczy od serwerów, duży wpływ ma ich ping, a nie szybkość naszego neta.

"Powinno ci się odpalić", to dobrze ale jaki ping? Dla mnie 90 - 100 ping to jeszcze nie lagi, ale jeśli jest 110 - 120 - 130 to już nie lubię grać z takimi lagami.

To jaki ping by był mniej - więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingu ci z neta nie wywróżymy, to zależy od serwa. 90-100 to już spory lag i w BFie nie będziesz miał szans. Internet to ty masz 10 megabitów, czyli zgodnie z przeliczeniem na bajty około 1.25 megabajta, czyli Steam ściąga z pełną prędkością. A do BFa starczy nawet 512kb/s, a na godzine gry zużywa kilka MB, tak że na dużo słabszych Internetach grają :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w Mount & Blade: Warband gram często z pingiem 70 - 100, ale tam są słabe serwery. Po jakimś czasie te 90 pingu nie było dla mnie jak lag, bez problemowo gram bez przeszkód z pełną satysfakcją z grania - może się po prostu przyzwyczaiłem? @emqi - To myślę, że jak poszukam dobrego serwera z dobrym pingiem to te 1.25 megabajta da radę jak ludziska grają z 512 kb/s, może się mylę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...