Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Assasins Creed III kilka pytan dot mechaniki

Polecane posty

Mam pare pytan dotyczacych gry. Po pierwsze: czy mozna jakos ulepszac sprzet? W poprzednich czesciach robilo sie to w sklepach. Tutaj takowych nie widze. Czy da sie ulepszac okret? Czy mozna jakos rozbudowac swoja posiadlosc? Miasta sa podzialone na rejony. Czy mozna w nich przeprowadzac jakies bunty czy rewolucje? Czy mozna jakos ulepszyc handel? Jak dotad moge wysylac ladunki w jedno miejsce i zarabian na tym pare funtow... pytania moze banalne ale ta czesc wydaje mi sie eyjatkowo malo przejrzysta jesli chodzi o te mechanizmy. Przepraszam za ew bledy ale pisze z telefonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dojść do późniejszych sekwencji, wtedy odblokuje się więcej rzeczy.

Sprzęt ulepszasz po zwerbowaniu paru osadników, np. krawcowa może zwiększyć kołczan. Rób Homestead Missons (misje Osady czy cuś) kiedy tylko możesz, potem w jakimś sklepie lub w posiadłości możesz w Accounting Book pozamawiać te ulepszenia.

Okręt ulepszasz tuż obok kapitana Twojego statku, tam też jest książka.

Posiadłości bezpośrednio nie rozbudowujesz, ale werbując osadników dochodzą nowe budynki.

W każdym rejonie miasta masz misje związane z jakimś asasynem, który ma dołączyć do Twojego zakony. Nazywa się to Liberation Missions i są takie po 3 na miasto. Po takim wyzwoleniu w danym rejonie nadal strażnicy będą Cię atakować, ale dostaniesz jednego z sześciu asasynów (można ich też wysyłać na misje).

Handel da się ulepszyć, potrzebujesz głównie osadników związanych z przerobem drewna. W tej całej Accounting Book (w posiadłości znajduje się ona w pierwszym pokoju na lewo) w zakładce Crafting masz tam gdzieś w połowie właśnie "Convoy Capacity" lub coś w tym rodzaju. Aby zarabiać więcej musisz sprzedać jakieś rzeczy w sklepach, bezpośrednio w mieście - najwięcej zarobisz wysyłając rzeczy do Nowego Jorku. Potem da się również stworzyć dwa statki, wykonując misje morskie oznaczone kołem sterowym zmniejszasz ryzyko abordażu. Za bodajże 20 skór niedźwiedzia wysłanych statkiem zarobiłem 54000 funtów, więc warto się tym zająć :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Piwiesz mi jeszcze moze czy moge gdzies przegladac posiadana bron i np zamienic topor w ekwipunku na miecz itd? W poprzednich czesciech robilo sie to w zbrojowni w domu ale tu tego chyba brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...