Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakiTamMagik

Rozwiązany: Monitor w cenie 900-1000 zł

Polecane posty

Cześć, planuję zakup nowego monitora w cenie ok. 900-1000 zł, rozdzielczość FullHD, rozmiar 22-24 cale. Co do matrycy wciąż nie jestem pewien. Monitora będę używał do wszystkiego - filmów, zdjęć, grania głównie w fpsy i dlatego zastanawiam się, co wziąć - matrycę IPS czy TN z odświeżaniem 120hz (jeżeli uda się taką zdobyć w tym przedziale cenowym). Na razie myślałem o tym - http://www.agito.pl/monitor-asus-23-led-pb238q-2492-653842.html?utm_content=653842&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie. Czy jest to dobry wybór jeśli chodzi o matrycę IPS? A może polecacie coś innego? I czy uda mi się kupić jakąś tnke z odświeżaniem 120hz w tej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie myślałem o tym - http://www.agito.pl/...paign=wszystkie. Czy jest to dobry wybór jeśli chodzi o matrycę IPS?

Bardzo dobry monitor w tej cenie.

Co do 120 Hz - można by się zastanowić, ale musiałbyś mieć peceta, który da radę wyświetlić wystarczającą ilość klatek, inaczej nie ma to sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pc to mam Radeona 7950 po oc, xeona 1230v2 i 8 gb ramu. W grach typu call of duty 120 fps byłem w stanie uzyskać bezproblemowo, w bardziej wymagających raczej już tak 50-60 więc chyba rzeczywiście lepiej postawić na IPS.

Jeśli chodzi o te dwa, które podałeś, to Asus VS239HR wydaje się być całkiem przyzwoity. Co do tego LG to nie jestem pewien, jak wygląda, na screenach na skąpcu czasem ma normalną ramkę, a czasem bardzo cienką, co mi się średnio podoba ;)

A jest duża różnica między tym Asusem, nad którym myślałem a tym, którego podałeś? Oprócz regulacji bo z tego, co widzę, to w Asusie PB238Q jest to duży plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...