Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheMajlooo

Rozwiązany: Intel i5 2500k/Gtx 580 poważny problem !

Polecane posty

Witam. Wczoraj dostałem komputer,który przed przyjazdem do mnie był sprawny. Po przejeździe 300km i odpaleniu do w pokoju jedyne co usłyszałem to dźwięk,a dokładniej 5 krótkich dźwięków. Według płyty głownej to błąd procesora. Lecz,mieszałem w nim troche,i wygląda to tak :

1. Gdy wszystkie kości ram są włożone komputer wydaje właśnie te sygnały po czym się resetuje.

2. Gdy wyjme 2 kości ram z 4, dźwięków nie ma,komputer chodzi ale nie ma obrazu (brak sygnału).

3.Gdy zostawie jedną kość pamięci ram,i przełoże karte graficzną w miejsce drugiego slotu,komputer włącza sie,moge zainstalować WIN lecz na ekranie sa kreski,poziome. Po zainstalowaniu ster. od karty,znikają ale za to roździelczość wynosi 640x480 i najniższa głębia kolorów. A system WIN uznaje,że karta ma jakis problem dlatego ją blokuje (menedżer zadań).

Config:

Intel i5 2500k

GTX 580 1,5Gb

Dysk 1TB

Asrock z68 extreme4

8Gb 1600Mhz.

Komputer oddałem do serwisu lecz jestem ciekawy czy ktoś już miał coś podobnego, i czy może ktoś zna rozwiązanie. Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem,lecz po wyjęciu go dokładnie wszystko sprawdziłem. Każda część była mocno przymocowana,na śruby gdzie się dało,żadnych luzów. Czytałem, że niektórzy mieli taki problem,kiedy za mocno przykręcili MOBO...rozluźnienie srub naprawiało problem...:) Mam tylko nadzieje, że nie będzie uszkodzenia technicznego,żebym nie musiał części wymieniać. Gdy już będzie naprawiony napisze co było przyczyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...