Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chuck90

Call of Duty Ghosts Blue Screen!?

Polecane posty

Witam! Od wczoraj borykam się z kolejnym problem z najnowszym Call of Duty. A mianowicie już 2 razy podczas gry w multi wyskoczył mi blue screen. Nie wiem czym to może byc spowodowane, czy to samą gra, czy niedawno kupiona pamięcią RAM. Instalowanie od nowa Windows'a nie za bardzo wchodzi w gre bo mam m. in. BF3 Premium w wersji cyfrowej i pobieranie od nowa całej gry troche by zajęło, lecz jeśli to będzie konieczne zrobię "reinstalke" systemu. Prosiłbym o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD Ghosts słusznie cieszy się opinią najbardziej spapranego portu ostatnich lat, więc podejrzewałabym raczej grę.

Podaj jednak, co wyskakuje na BSODzie (kod STOP i nazwę błędu - to pierwsze jest na samym dole, to drugie - pod informacją "System Windows napotkał błąd" etc.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==================================================

Plik zrzutu : 110913-21356-01.dmp

Data wystąpienia błędu: 2013-11-09 14:38:24

Typ błędu :

Kod błędu : 0x00000116

Parametr 1 : fffffa80`0a914010

Parametr 2 : fffff880`02d04e5c

Parametr 3 : 00000000`00000000

Parametr 4 : 00000000`00000002

Spowodowane przez sterownik: dxgkrnl.sys

Spowodowane przez adres: dxgkrnl.sys+5d140

Opis pliku :

Nazwa produktu :

Firma :

Wersja pliku :

Procesor : x64

Adres błędu : ntoskrnl.exe+75bc0

Adres stosu 1 :

Adres stosu 2 :

Adres stosu 3 :

Nazwa komputera :

Pełna ścieżka : C:\Windows\Minidump\110913-21356-01.dmp

Liczba procesorów : 4

Wersja główna : 15

Wersja pomniejsza : 7601

Rozmiaru pliku ze zrzutem: 514 872

Dump File Time : 2013-11-09 14:39:14

==================================================

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o to chodzi że mam najnowsze sterowniki.. (13.9) jest 13.11 lecz jest to beta. Ale spróbuje zainstalować sterowniki jeszcze raz, może coś to pomoże, myślę że nie pada mi grafika...

Edit. Nic to nie dało, po aktualizacji próbowałem zagrać w cod'a i w 2 meczu znów bluescreen :/ Co może być przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie pomaga to ciężka sprawa. Błąd wynika z problemów z kartą graficzną może być ona niestety spalona. W moim przypadku tak było. Spróbuj sprawdzić na innym komputerze. Przy korzystaniu z innych rzeczy (gier) nie wywala Ci błędu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj te sterowniki w wersji Beta. http://support.amd.c...ndows-beta.aspx

Tylko najpierw ściągnij i odpal program Display Driver Uninstaller.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

W oknie programu na górze wybierz AMD zaznacz wszystkie opcje z prawej strony i kliknij pierwszy przycisk od góry po lewej stronie okna. Poczekaj aż program usunie stare sterowniki i zrestartuje system. Wtedy możesz zainstalować nowe sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sterowniki beta tak jak radziliście no i pograłem chwile i nie wywala na szczęście, lecz lagi na początku rozgrywki są okropne, lecz po ok minucie ustępują.

Ma jedno pytanie odbiegające od pytania czy da się wyłączyć lub zmienić przybliżanie broni, chciałbym żeby tylko jak trzymam PPM mi celowało a nie że jak puszcze to dalej trzyma przy głowie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów wyskoczył bluescreen :/ Sterowniki najnowsze, karta nie mozliwe żeby była spalona, bo jakoś BF3 na ultra chodzi. Stawiałbym na RAM , lecz nie mam jak go sprawdzić bo jakbym wyciągnął jedna kość to COD by nie działał, a bluescreen wyskakuje tylko jak w niego gram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstal gry+aktualizacja sterowników. Możesz mieć też coś nie tak w rejestrze jeśli używałeś "RAM FIX-a" albo powiększenia VOD-a. Kolega miał podobnie zrobił to wszystko i gra działa teraz elegancko. Jeśli nie używałeś RAM FIX-a zgłoś się na PW to postaram się pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...