Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Limon2g

Rozwiązany: Problem z wyborem słuchawek

Polecane posty

Panowie od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna jakiś słuchawek i po przeczytaniu opini itp. padło na superlux'y tyle że nie wiem czy HD681, HD668b czy HD681 evo. Słuchawki mają być do grania i muzyki (zależy mi na dobrym basie).HD681 są podobno najlepsze w swojej kategorii cenowej . Do HD668b trzeba dokupić karte dźwiękową a mam integre, nie jest to jakiś większy problem po czasie uzbierał bym trochę grosza i bym coś kupił bo słyszałem że jakość dźwięku jest bardzo dobra po zakupie karty. HD681 EVO mają podobno bardzo mocy bas i nie nadają się do gry. Z tego co widziałem na zdjęciach wszystkie modele nie mają podgłaśniania na kablu/słuchawkach a to jest jednak jakaś wygoda i trochę mnie to boli:/ Jeśli by ktoś znający się na tym mógł porównać te modele i wystawić jakąś opinie był bym bardzo wdzięczny smile_prosty.gif Budżet powiedzmy jakieś +/- 140zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki skusze się na HD668b. Teraz kwestia karty dźwiękowej (może być wewnętrzna), nie widzi mi się specjalnie wydawać ponad 2 razy więcej na kartę niż na słuchawki no chyba że w dalekiej przyszłości. Na ten moment myślał bym o czymś tańszym jak XONAR DG lub DS tyle że nie wiem czy dały by radę ? Chodzi mi o coś w bardziej w przedziale do 150zl niż ponad 300zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...