Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mAs5

Batman Arkham City - nie zapisuje save'ów

Recommended Posts

Może ktoś mi wyjaśni o co w tym wszystkim chodzi bo ja już przestałem ogarniać. Żeby zapisywać grę trzeba mieć konto na Games for Windows. Przy poprzedniej części Batmana też tak było i wszystko działało. Teraz to jest jakaś strona z Xboxem związana, konto tam założyłem, zainstalowałem Games for Windows Marketplace. Oczywiście były problemy bo mam Windowsa 8 ale udało się w końcu to uruchomić. Tylko jak to wszystko powiązać z Batmanem, żeby robić save'y? Po wciśnięciu przycisku Home coś tam się powinno pojawić, żeby móc stworzyć profil offline ale u mnie nic takiego nie ma. W menu opcja "rynek usług live" nie chce się włączyć bo wyskakuje komunikat, że trzeba być zalogowanym do profilu gracza. Tylko jak? GFWM sobie chodzi w tle uruchomiony, na stronie też jestem zalogowany. Przewodnika też się nie da włączyć.

Chyba dużo osób ma z tym problem, ostatecznego rozwiązania nigdzie nie znalazłem. Tylko informacje, że Batman nie będzie już działał na Games for Windows. Więc co? Wywaliłem ponad 60 zł w błoto? Paranoja jakaś.

Link to comment
Share on other sites

a jak to zrobić? Kiedy wybieram "dodaj grę" i "aktywuj produkt" pojawia się komunikat, że klucz jest niepoprawny a dobrze go wpisuję. Samo "dodaj grę spoza Steam" nic nie dało, grę można uruchomić ale save'ów nie robi

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...