Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolnid

Telewizor do 1000PLN

Polecane posty

Powoli zbliża się premiera PS4 to chciałbym się rozejrzeć za telewizorami. Potrzebuje coś do 1000 PLN, full hd, Generalnie im większy tym lepszy. Jeżeli się da to 42 cale jeżeli nie to proszę zejść z przekątna aż TV będzie godny polecenia. W ostateczności mogę dołożyć ze 2 stówki, ale tylko jeżeli naprawdę będzie warto dopłacić.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kupowałem ze 3-4 lata temu 42 cale za 2k to myślałem ze się coś zmieniło i kupie za 1k a za 2k 52 się znajdzie. Trudno skoro nic się nie zmieniło to zastanowię się nad 32 calami lub używkami.

Teraz pytanie techniczne, widzę na allegro podział na plazmy, LCD i LED. Rozumiem, że LED to LCD z oświetleniem diodami LED czy nowy rodzaj matrycy?

Czy nadal popularne są w TV systemy PixelPlus (nie wiem czy dobrze zapamiętałem, ale dodawało to efekt "teatru" w filmach) lub jakieś nowsze odpowiedniki? Jeżeli tak to czy w podlinkownym przez Ciebie TV da się to wyłączyć na stałe? Zawsze byłem zwolennikiem plazm, ponieważ nie było tej upierdliwej funkcji.

Czy do PS4 można połączyć monitor przez D-sub czy już tylko cyfrowe wejścia będą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...