Jump to content
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Recommended Posts

Nie wiem czy to forum w ogóle żyje jeszcze? 29 września napisałem nowy temat w dziale ogłoszenia i eventy. Sprawa była dosyć pilna. Wątek oczywiście wymagał zatwierdzenia i od tej pory nic...nie wiem czy odrzucony, czy olane to kompletnie, czy po prostu nie ma kto się tym zająć. Przykre to, widzieć upadek tak ikonicznej marki...

Btw, jeśli jednak ktoś tym się zainteresuje, to temat wbił się dwa razy. Podczas publikacji strona mi się zawiesiła i w rezultacie jakimś cudem zdublowało. Więc proszę nie czepiać się o to, tylko jeden usunąć.

Z góry serdeczne dzięki.

Prosiłbym o usunięcie moich trzech dodatkowych postów z tematu Polityka, gospodarka, społeczeństwo.

Forum miało jakiś problem podczas postowania i w rezultacie wyszedł mi quadrupel. Póki co ukryłem zbędne posty, ale chyba nie mam możliwości ich osobistego skasowania.

Edited by Holy.Death

Czy przygotowywane są jakieś zmiany na FA? Dzisiaj w nocy i chyba wczoraj (również nocą) wyświetlał się komunikat o pracach modernizacyjnych.

BTW: Teraz, kiedy strona główna nie działa (czyt.: "protestuje"), można zobaczyć, ile osób faktycznie, z pełną świadomością i - mam nadzieję - czystym sumieniem loguje się na forum. W chwili gdy piszę te słowa (środa, ok. godz. 19.), liczba zalogowanych użytkowników to.... 5!

3 godziny temu, Spooky Albert napisał:

BTW: Teraz, kiedy strona główna nie działa (czyt.: "protestuje"), można zobaczyć, ile osób faktycznie, z pełną świadomością i - mam nadzieję - czystym sumieniem loguje się na forum. W chwili gdy piszę te słowa (środa, ok. godz. 19.), liczba zalogowanych użytkowników to.... 5!

Strona główna protestuje, osoby, które zaglądały na stronę z przyzwyczajenia poszły szukać alternatywy. Strzał w kolano.