Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

W prawym górnym rogu strony jest Twój awatar zaraz obok nick. Kliknij na nick, wyświetli się menu. Wybierasz opcję Zarządzaj blogami, następnie Ustawienia, potem z rozwijanego menu Zarządzaj Ustawieniami. Zostaniesz przekierowany do strony, która umożliwia zmianę nazwy bloga. Może da się prościej, ale tego już nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wink_prosty.gif Zauważyłem właśnie ten topic X-KOM - jest tutaj dużo ciekawych rabatów na laptopy, jednak zapewne osoby, które kupują tam sprzęt być może nawet nie wiedzą, że takie promocje są (szczerze to sam nawet nie wiedziałem, biorąc pod uwagę że temat ten chyba jest regularnie aktualizowany). Czy byłaby możliwość przeniesienia go do działu z laptopami? Bo w końcu te promocje dotyczą samych notebooków, a osoby, które planują kupić laptopa zapewne z chęcią by skorzystały z takich upustów cenowych;)

Pozdrawiam smile_prosty.gif

Jeśli nie można to wystarczy napisać, że nie można :P

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem info. dotyczące http://forum.cdactio...cement=87&f=292 i prawie wszystko rozumiem smile_prosty2.gif

Nie można podawać linków do stron sklepów, które przynoszą korzyści. Tylko na czym ma to polegać. W dziale sprzętowym i tak większość osób podaje linki do np. techplanet, morele lub czasem do innego sklepu internetowego.

Podajcie jakiś przykład kiedy coś będzie referałem w dziale sprzętowym.

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grz: Referale to linki, które w sobie zawierają informację o tym, kto dany link poleca. przejrzyj sobie dział laptopowy parę stron wstecz, jest cały zasypany linkami do x-komu z dopiskiem "partnerid=21798423763427683425678534278"

@JollyRoger: z różnych względów procedury nie przyspieszamy. Usunięcie konta trwa ok. tydzień.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JollyRoger

@JollyRoger: z różnych względów procedury nie przyspieszamy. Usunięcie konta trwa ok. tydzień.

Musiałem nie doczytać. Myślałem, że działa to w systemie: mówisz - masz. Ok swiety.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi na tym forum pewnej drobnej rzeczy... gdzie jest dział na konkursy użytkowników? Mam kilka niepotrzebnych gier których chcę się pozbyć, ale nie chcę ich oddać za "ładne oczy" (mam do nich za duży szacunek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...