Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

W sprawie JackH - po przedyskutowaniu sprawy w gronie moderatorów, usłyszeniu opinii od przynajmniej jednego SMa i junior admina, po analizie zebranych dowodów i porównaniu postów (oraz po agresywnej reakcji usera powyżej) decyzja została podjęta - klik!.

Życzę miłego dnia/wieczora/nocy ^_^

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do t3trisa

Co do mojej wypowiedzi w "Dowody na spiski moderatorów" to nie jestem niczyim adwokatem, bo nawet nie znam tego użytkownika i nie chcę go bronić. Chodzi mi tylko o to jakie są granice żartów i niepoważnych, absurdalnych insynuacji w tym temacie. Bo teraz już nie wiem, czy mogę napisać taki post

Ludzie, spisek modków naprawdę istnieje. Ledwo napisałem poprzedni post odrobine dotykający t3trisa, a już faceci w czerni :D w postaci yoyo2 i Turambara wbijają na mój pustawy do tej pory profil i szukają haków! Jakbym znikną bez śladu to wiedzcie, że was ostrzegam. :D"

bez dostania urlopu czy osta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zlociutki

Witam.

Nie zgadzam sie z decyzja Stillborna, odnosnie nalozenia na mnie 90 dniowej moderacji postow.

Powodem jest: nie stosowanie sie do jego prosb, zebym pisal mniej chaotycznie oraz zwracal wieksza uwage na interpunkcje. Po ostrzezeniu, naprawde starałem sie pisac mniej roztrzepanie. Niestety taki jestem w goracej wodzie kapany, ze czesto za szybko chce cos napisac, czasami wychodzi wielki chaos. To nie jest absolutnie lenistwo ani olewanie zasad czy lekcewazenie innych uzytkownikow, poprostu taki jestem. Czesto poprawiam to co napisze, zeby mialo rece i nogi. Nie uzywam polskich znakow, bo z nimi pisze duzo wolniej, a chec jak najszybszego przelenia tych klebiacych sie mysli, powoduje wyzej wspomniane. Udzielam sie praktycznie tylko w jednym dziale, ktory jest dla mnie wazny i bliski sercu, nie spamuje, nie obrazam, zachowuje kulturę w rozmowach z innymi,

Odnioslem wrazene ze Stillborn uwzial sie na mnie, tylko nie wiem za co. Czy ta moderacja jest konieczna? Co ona zmieni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zlociutki

Przepraszam ze jedno pod drugim, ale nie mam przez moderowanie opcji edytowania, Chcialbym dodac ze prosze o rozpatrzenie sprawy przez innego supermoderatora lub juniorAdmina.

Edytowano przez zlociutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, że moderacja postów coś zmieniła. Napisałeś post w sposób zrozumiały.

Po ostrzezeniu, naprawde starałem sie pisac mniej roztrzepanie.

W jednym poście, zaraz po upomnieniu. Potem bardzo szybko wróciłeś do mało chwalebnej praktyki "potoku myśli". Ale widzę po powyższym poście, że jak się postarasz, to potrafisz. Pisząc tutaj, na forum, nikt Cię nie pogania. To nie czat, gdzie liczy się prędkość pisania.

Zresztą, skoro resztę forumowiczów traktujemy nieprzychylnie za nieskładne pisanie, dlaczego mielibyśmy Ciebie traktować w sposób wyjątkowy?

Przy okazji, jeszcze raz poproszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum, bo po PW, które od Ciebie otrzymuję, sądzę, że wciąż tego nie zrobiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zlociutki

Nie chce wyjatkowego traktowania, tylko wyrozumialosci. Czy moje chaotyczne wypowiedzi, wplynely negatywnie na dzial w ktorym sie udzielalem? Czy kogos w ten sposob obrazilem, lub ponizylem? Nie starajcie sie zmieniac na sile ludzi, bo nie tedy droga. Nie chce zeby ktos sie dostosowywal do mnie, ale zeby byl wyrozumialy. Argument, ze to wasze zadanie pilnowania porzadku na forum, nie trafia do mnie. Poniewaz tak jak pisalem wyzej, moje wypowiedzi sa "tylko", czy moze dla niektorych "az" chaotyczne. Zawsze na temat, bez spamowania. To nie jest przewinienie na 90 dni moderacji, tymbardziej za takie wykroczenie. Moderacja w wiadomosciach, calkowicie nie przepuszcza moich postow.

Edytowano przez zlociutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zlociutki

Argument, ze to wasze zadanie pilnowania porzadku na forum, nie trafia do mnie.

Autentycznie, nie wiem, jakiej odpowiedzi tutaj udzielić :].

Cóż, widocznie nie dojdziemy do żadnego porozumienia, a ja zdania nie zmienię. Twoje tłumaczenia też do mnie nie trafiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep. Od pewnego czasu to redakcja zajmuje się moderacją strony z newsami, bo aż szkoda zawalać kogokolwiek z wolontariuszy tym co tam jest. Usuwać teoretycznie możemy (co też robiłem przed tą zmianą), ale ja wolę nie wchodzić z buciorami na nieswoje podwórko.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...