Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Turambar mi odpisał, że w tej chwili nie moderuje. Ale dzięki za namiar na t3trisa - jego będę męczył. smile_prosty.gif

Gdyby jakiś Twój post wisiał niezatwierdzony - pisz śmiało na PW, prawdopodobnie powodem będzie to, że go przeoczyłem :)

Inna sprawa, że chciałbym, żebyś miał świadomość, że Twoja niechęć do niemieckiej drużyny futbolowej jest znana, i tak długo jak wyrażasz ją kulturalnie to jedynie mnie śmieszy, ale zanim przyjdzie Ci do głowy rzucać jakimiś haczącymi o spiskowe teorie dziejów oskarżeniami - spójrz sobie w zakładkę "moje punkty ostrzeżeń", policz i pomyśl czy warto :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konuga, było ci tłumaczone, jak się pisze posty - rozumiem, że ponawiasz pytanie bo nie dostałeś odpowiedzi, ale to nie tłumaczy ani robienia piramidki cytatów ani bardzo... ubogiej wypowiedzi. Napisanie pełnym zdaniem czego chcesz niewiele by cię kosztowało, a jakoś by to przynajmniej wyglądało. Przy tym to też nie pierwszy raz, jak się wygłupiałeś, a karę dostałeś dość łagodną, tym razem. Jeśli jednak nie poprawisz swojego zachowania, to następnym razem będzie ban. LJ jest w jednym miejscu, a nie na całym forum.

@lordeon:

Dzięki za odpowiedź, ale pytanie jest do moderatorów i to oni powinni odpowiadać. Damy sobie radę sami. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o tym mowa, gdzie się podział temat "Najlepsze planszówki", założony swego czasu w LJ chyba przez t3trisa? Jeden z nielicznych wartościowych wątków w tym dziale, a mam wrażenie, że zniknął bez śladu.

Pytanie wciąż aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli posty z tego tematu o planszówkach nie są dość dobre dla Sesji, ale mają zbyt wysoką jakość jak na LJ? Co stoi na przeszkodzie przeniesieniu postów z jednego tematu do drugiego?

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem gdzie on by niby miał pasować na FA, bo w Jamie nie bywam i nie przesiaduję. Jeżeli żaden modek od Jamy (Aiden? Szedou?) nie uzna, że się nadaje do nich to go przywrócę do Gaci, bo tam też go stworzyłem :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto JollyRoger będzie usunięte, zaś jedynym wcieleniem JR na forum będzie JollyRogerIndieTime. JR napisała do Ghosta z prośbą o usunięcie poprzedniego konta, nie próbując ściemniać, że to nie jej, przyjmujemy więc w dobrej wierze, że nie zakładała drugiego w celu trollowania. Aczkolwiek oczywiście posiadanie kilku kont jest dalej niedozwolone, więc w przypadku zaobserwowania takiego zjawiska proszę raportować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na forum jestem już parę ładnych lat, to z łatwością kojarzę, że chyba przy każdych wyborach był przypięty w każdym podforum temat z ostrzeżeniem o przestrzeganiu ciszy wyborczej.

Więc albo jestem ślepy, albo czemu teraz czegoś takiego nie ma?

Just curious.

Edytowano przez brylant
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Nie rozumiem powód kasacji mojego ostatniego posta w tym temacie: http://forum.cdactio...c=59966&st=7200, a tym bardziej powodu "słownego ostrzeżenia".

Mam rozumieć, że osoba, która buduje trój stronicową dyskusję opartą głownie na kłamstwach ma fory u moderacji (tym bardziej, że to ex-moderator), a osoba, która ma z tym problem dostaje ostrzeżenie? Powód kasacji mojego postu jest jeszcze dziwniejszy, gdyż nie ma nic wspólnego ze "spinaniem się", więc, o co tak naprawdę chodzi?

Nie trudno zauważyć, że po dość dziwnych zarzutach pod moim adresem ze strony byłego moderatora mój profil stał się główną atrakcją wycieczkową grupy moderacyjnej, więc spytam w prost - jaki jest prawdziwy powód tych szykan ze strony moderacji?

Edytowano przez JackH
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JackH

Twój post, który usunąłem wyglądał następująco:

W końcu, w końcu można pograć w coś więcej niżeli ten denny TDM na Nashar Canals - Hallelujah

Forum to nie czat i należy przykładać się do jakości oraz długości swych postów smile_prosty.gif

I zapewniam cię, że puste oskarżenia o jakieś "fory u moderacji" albo o "szykany" nie poprawiają twojej pozycji i nie świadczą dobrze o twej osobie. Poza tym coraz bardziej brzmisz mi jak pewien zbanowany kawałek czasu temu user.

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie czat i należy przykładać się do jakości oraz długości swych postów

No tak jakość i długość postów, więc to dlatego np: w tym temacie (jednym z wielu) http://forum.cdactio...c=217278&st=500 ludzie m.in. z grup specjalnych mają prawo tworzyć "posty/zdania" składające się z 4-6 słów?

Interesującym jest jak to wielu użytkowników "zasady pisania postów" omijają szerokim łukiem.

I zapewniam cię, że puste oskarżenia o jakieś "fory u moderacji" ...

Do, póki były mod nie dostał batów za swoje przekłamania na mój profil nikt nie zaglądał... kilka godzin po tym jak pod moim adresem z jego strony padły jakieś niedorzeczne oskarżenia mój profil odwiedzali sami moderatorzy i super moderatorzy - wtym Ty Black Shadow.

Nie trzeba geniuszu, żeby przejrzeć skorumpowanie.

Swoją drogą, wodę lejesz, bo nie podałeś powodu mojego ostrzeżenia, ciężko będzie komukolwiek uwierzyć, że kłamca/spamer nie dostaje żadnego upomnienia, a inni, którzy mają problem z tym że ktoś kłamie dostają bezpośrednie ostrzeżenia.

Edytowano przez JackH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...