Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Jako, że wciąż nie mogę korzystać w pełni ze swojego bloga mam inne pytanie do moderatorów - czy istnieje możliwość przeniesienia istniejącego contentu na innego bloga na Forum Actionum?

czy ktoś tu zrobi porządek z tym spamem w ciągu ostatnich kilku dni?

po kilkaset postów z chinskimi znaczkami w aktywnosci znajomych, albo jakies inne anglojezyczne z ogloszeniami matrymonialnymi

Chińczyków widzę, że już wykopano, bo w tamten weekend sporo nabroili na tym forum.

• Upvote 1

Widzę, że chińscy spamerzy powrócili, nie da się coś z tym zrobić, bo są naprawdę irytujący?

• Upvote 1

Mam prośbę - czy ktoś z moderacji lub administracji mógłby przerzucić zawartość mojego starego bloga na ten nowy? Czy będę musiał robić to ręcznie? :/

Koreańczyka

Chyba nia ma moderatora z tego co widzę bo nikt nie usuwa koreańczyka, administratora też chyba nie ma bo nikt nie blokuje koreańczyka.

Mam nadzieję, że zrobicie ze spamerami z Azji porządek, bo zaczyna robić się tu niezły bajzel.

Mam małą prośbę do moderatorów. Jak zapewne zauważyliście, jestem autorem tych dwóch wątków na bazarze w dziale Sprzedam. W pierwszym oferuję ksiażki, w drugim zaś muzykę, gry, numery CDA, etc. Uprzejmie Was proszę o niekasowanie moich okazjonalnych update'ów tego pierwszego, ale jeśli uważacie, że powinienem mieć tylko 1 wątek, to uprzejmie proszę Was o scalenie ich i zmianę nazwy tematu na "Gry, numery CDA, książki i CD z muzyką".

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Popelnilem nowy watek na Bazarze. Oczekuje na moderacje.

Edytowano przez Coenn

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.