Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Dnia 5.11.2017 o 17:50, Kosarz5 napisał:

Jeżeli zdecyduję się na usunięcie konta, to mam się zgłosić do dowolnego administratora? Co mam robić jeśli zdecydowałbym się tutaj powrócić?

Ale po co usuwać? Nie wstydzisz się chyba tego co po sobie tu zostawiasz :> Po prostu zrób sobie przerwę, a jak Ci wróci ochota na pisanie wrócisz... staż zostanie. Jak ochota nie wróci to konto samo poleci jako nieużywane za kilka lat.

• Upvote 1

Jaki argument stoi za zakazem wstawiania linków do allegro w ogłoszeniach sprzedaży? Na innych forach jest to dozwolone bo alle ma ochronę kupujących a do innych serwisów bez tej ochrony (gumtree,olx) nie.

Edytowano przez Doman18

Witam,

zostałem odesłany do tego wątku.

Mam pytanie odnośnie wystawiania ofert w dziale sprzedam. Otóż wystawiłem ofertę, wg tego co przeczytałem w regulaminie wszystko się zgadza, są zdjęcia przedmiotów, jest cena za przedmiot/zestaw, koszt dostawy a temat od tygodnia nadal jest do zatwierdzenia przez moderatora. O co chodzi? Jeśli jednak jest coś, co uniemożliwia zatwierdzenie postu to prosiłbym o taką informację.

Witam,

Mam podobny problem co kolega Sebastian, oferta sprzedaży "wisi" od 18.12 i już jest generalnie nieaktualna. Teraz założyłem nowy temat w dziale "zamiana" i może nie będzie sie to ciągnęło przez parę tygodni zanim moderator ją zaakceptuję.

pozdrawiam

Witam.Jako, że nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat, postanowiłem się zapytać tutaj.

Jakie zmiany zostały wprowadzone na forum w chwili obecnej?

Moje pytanie brzmi oznaczeń literowych na avatarach użytkowników oraz całej reszty oczywiście ;]

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Z tego, co ja teraz widzę to czcionka na forum jest inna, litery jakby większe, zaś sygnaturki przy tematach na głównej stronie forum są kwadratowe, wcześniej miały kształt koła. Ciekaw jest, co jeszcze wprowadzono na forum, bo musiałem się zalogować, aby zobaczyć zmiany, a mam ustawione pamiętaj mnie w ustawieniach.

PS. Pod swoim profilem zauważyłem reputację użytkownika, wcześniej tego nie było.

Edytowano przez goliat

Witam, czy mógłbym prosić o pomoc? Otóż, nie mogę wyświetlić wpisów na moim blogu, ani ich edytować. I trwa to już ponad dwa tygodnie! Piszę tutaj, bo żaden z adminów mi nie odpisuje...

Dnia 7.04.2018 o 09:38, MajinYoda napisał:

Witam, czy mógłbym prosić o pomoc? Otóż, nie mogę wyświetlić wpisów na moim blogu, ani ich edytować. I trwa to już ponad dwa tygodnie! Piszę tutaj, bo żaden z adminów mi nie odpisuje...

Ej, ale odblokujcie już bloga MajinYody! To naprawdę niefajne ze strony administracji, że nic w tej sprawie nie robi... :/

• Upvote 1

3 godziny temu, SilentBob napisał:

Ej, ale odblokujcie już bloga MajinYody! To naprawdę niefajne ze strony administracji, że nic w tej sprawie nie robi... :/

Spoko - cztery tygodnie już czekam to jeszcze pewnie sobie poczekam, bo @Ghost mi nic nie odpisuje - ani na Forum ani na maila :/. Chociaż, zastanawiam się czy by do @Smugglera nie napisać - tylko jakie formy modlitwy przyjmuje? :P

@MajinYoda ja bym na twoim miejscu pisał bezpośrednio do Smugglera na cdaction@cdaction.pl z opisem tego problemu, bo od czasu aktualizacji forum tylko twój blog wywala błąd przy próbie włączenia.

A najgorsze jest to, że nikogo już nie obchodzi to forum - nawet najwidoczniej administracji. Chamsko, bo bardzo lubię czytać wpisy MajinYody.

Przed chwilą, SilentBob napisał:

@MajinYoda ja bym na twoim miejscu pisał bezpośrednio do Smugglera na cdaction@cdaction.pl z opisem tego problemu, bo od czasu aktualizacji forum tylko twój blog wywala błąd przy próbie włączenia.

A najgorsze jest to, że nikogo już nie obchodzi to forum - nawet najwidoczniej administracji. Chamsko, bo bardzo lubię czytać wpisy MajinYody.

Dzięki :). Jakby co to wciąż piszę - na http://kacikyody.blogspot.com/ :).

Pisałem do Ghosta na ghost@cdaction.pl, ale spróbuję też i na ich zwykłego maila - może się uda:).

Ghost był na urlopie, co mogło tłumaczyć brak reakcji.

Gdyby nadal się nic nie działo, dajce znać, będę mobował. :)

• Like 1

Dnia 17.04.2018 o 08:24, Smuggler napisał:

Ghost był na urlopie, co mogło tłumaczyć brak reakcji.

Gdyby nadal się nic nie działo, dajce znać, będę mobował. :)

O, Wielki Smugglerze, dziękuję za Twe słowa :). Niestety, blog wciąż nie działa :(.

Sprawdzilem u zrodla: sprawa jest w toku, bo jak sie okazuje wymaga ingerencji ludzi spoza Wrocka (nie pytaj czemu, admin probowal mi to tlumaczyc ale moim zdaniem mowil wtedy po klingonsku). W kazdym razie - sa czynione starania by usterke usunac. [smg]

Super, będę kontrolował (i póki co - publikował poza FA...). Dziękuję za pomoc i interwencję :). [MY]

Edytowano przez MajinYoda

Czy coś już wiadomo w sprawie mojego bloga? Czekam już prawie osiem tygodni :/.

Edytowano przez MajinYoda

Bardzo proszę o przeniesienie tematu "Gramy w sieci" temat jest pod B a powinno być pod S, chyba że może zostać jak jest:) dziękuje

O odbanowanie chyba można się ubiegać po roku.

Inna sprawa, że to forum umarło i nie ma kto z moderacji odpowiedzieć na twoje pytanie, nie mówiąc o odbanowaniu...

Uwielbiam jak ktoś się wypowiada o rzeczach, o których nie ma seledynowego pojęcia.

Nie ma określonego terminu. Każde odbanowanie jest rozpatrywane indywidualnie. Należy napisać prive'a do któregoś z adminów (uprasza się o nie niepokojenie Ghosta) z konkretnym uzasadnieniem. Sprawdzane jest co, kiedy i gdzie user nabroił i jeśli nie będzie sprzeciwów ze strony moderacji, to ban będzie zdjęty. Najbardziej liczy się głos moderatorów z działów, w których użytkownik tego bana zarobił. Są osoby, które nigdy nie będą miały zdjętego bana, a są takie, którym się zdejmuje. Należy  jednak pamiętać, że osoba odbanowana jest baczniej obserwowana przez moderację.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.