• Ogłoszenia

• yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

1231 postów w tym temacie
Dnia 5.11.2017 o 17:50, Kosarz5 napisał:

Jeżeli zdecyduję się na usunięcie konta, to mam się zgłosić do dowolnego administratora? Co mam robić jeśli zdecydowałbym się tutaj powrócić?

Ale po co usuwać? Nie wstydzisz się chyba tego co po sobie tu zostawiasz :> Po prostu zrób sobie przerwę, a jak Ci wróci ochota na pisanie wrócisz... staż zostanie. Jak ochota nie wróci to konto samo poleci jako nieużywane za kilka lat.

1

Jaki argument stoi za zakazem wstawiania linków do allegro w ogłoszeniach sprzedaży? Na innych forach jest to dozwolone bo alle ma ochronę kupujących a do innych serwisów bez tej ochrony (gumtree,olx) nie.

Edytowane przez Doman18
0

Witam,

zostałem odesłany do tego wątku.

Mam pytanie odnośnie wystawiania ofert w dziale sprzedam. Otóż wystawiłem ofertę, wg tego co przeczytałem w regulaminie wszystko się zgadza, są zdjęcia przedmiotów, jest cena za przedmiot/zestaw, koszt dostawy a temat od tygodnia nadal jest do zatwierdzenia przez moderatora. O co chodzi? Jeśli jednak jest coś, co uniemożliwia zatwierdzenie postu to prosiłbym o taką informację.

0

Przepraszam w imieniu swoim i kolegów za lenistwo/przeoczenie. Temat zatwierdzony. 

0

Witam,

Mam podobny problem co kolega Sebastian, oferta sprzedaży "wisi" od 18.12 i już jest generalnie nieaktualna. Teraz założyłem nowy temat w dziale "zamiana" i może nie będzie sie to ciągnęło przez parę tygodni zanim moderator ją zaakceptuję.

pozdrawiam

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.